Bu güne kadar Cumhur İttifakının hiç bir faydasını görmedik dedi

Bu sözü söyleyen Mersin'in merkez ilçelerinden Toroslar Belediye Başkanı MHP'li Atsız Afşin Yılmaz. Yanlış duymadınız. Bugünkü Ekim ayı 1.bileşim toplantısında kameraların kayıt yaptığı esnada söyledi. Ardından bu video yerel TV olan Kanal 33 Tv nin kendi sosyal sayfasında yayınlandı. Tepki çekince yere ltv o videoyu kaldırdı.

Bu güne kadar Cumhur İttifakının hiç bir faydasını görmedik dedi
  • 01 Ekim 2019, Salı 20:25

Olay şöyle gelişiyor...

Meclis toplantısı yapılırken Ak Partili meclis üyesi Celal Ata, Meclis üyelerinin partili partisiz Belediye yönetiminde daha etkin roller almalarını aktaran bir konuşma yapıyor. Konuşma ve tartışma sürerken MHP'li başkan,  "bunları neden Meclis’te gündeme taşıyorsun biz seninle her çarşamba encümen toplantısı İçin bereberken bunu burada gündeme taşıman beni üzdü, Zaten bu güne kadar Cumhur İttifakının hiçbir faydasını görmedik” diyor.

Bu konuşma ve görüntüleri her meclis toplantısını yayınlayan yerel Tv kanal 33 kendi sosyal sayfasında yayınlıyor. Linki aşağıda. Ancak gelen tepkiler üzerine çok geçmeden hemen videoyu kaldırıyorlar.

https://www.facebook.com/kanalotuzuc/videos/674010073102856?sfns=mo 

Bize sosyal medya görüntü kaydını vatsaptan atan okurumuzun attığı ekran görüntüsü de aşağıda.

Bu nasıl olur Sn. Başkan Afşin Atsız Yılmaz ? Ak Partililer şu anda çok büyük tepki gösteriyorlar. Bu arada vatsaptan görüntüyü, bilgi notunu atan kardeşimiz, "Hamit Tuna AK Parti Teşkilatlarına kırgınmı? Neden bu zamana kadar bir teşekkür ziyaretinde bulunmadı?" sorusunu da yöneltiyor...

Bilindiği üzere Hamit Tuna Cumhur ittifakının Büyükşehir adayı idi. Ancak ondan önce TOROSLAR belediye başkanıydı. 

Taraflardan gelecek olan açıklamayıda yayınlayacağımız herkes bilsin....

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık