Büyükşehir Meclis Üyesi Mahmut Tat önemli uyarıda bulundu

Mersin Büyükşehir Meclis Üyesi Mahmut Tat önemli uyarıda bulundu : Belediyede Çalışan İşçi Kardeşlerimize Eşit Yaklaşılması, İşçi Çıkarma Eğilimi İçine Girilmemesi dedi ve yazıp sayfasında paylaştı. İşte o anlamlı mesajı:

Büyükşehir Meclis Üyesi Mahmut Tat önemli uyarıda bulundu
  • 09 Nisan 2019, Salı 17:50

MERSİN - Mersin Büyükşehir Meclis Üyesi Mahmut Tat önemli uyarıda bulundu : Belediyede Çalışan İşçi Kardeşlerimize Eşit Yaklaşılması, İşçi Çıkarma Eğilimi İçine Girilmemesi dedi ve yazıp sayfasında paylaştı.

İşte o anlamlı mesajı:

"Sevgili Kardeşlerim, Tarsus Belediyesi ve Mersin Büyükşehir Belediyesi MHP Meclis Üyesi Olarak Mazbatamı Almış Bulunmaktayım. Kentin En Önemli Kararlarının Alınacağı Büyükşehir Belediye Meclisinde,  Milliyetçi Hareket Partisi Olarak 31, Cumhur İttifakı Olarak 45 Meclis Üyesi İle Çoğunluğa Sahibiz. Mersin Büyükşehir Belediye Meclisinde Verilecek Kararlarda Bizler de Sorumluluk Sahibi Olacağız. Mersin Halkının Menfaatine Olacak Tüm Kararlarda Tavrımız Olumlu Olacaktır. Onaylamadığımız Kararlarda Bize Güvenen Vatandaşlarımızın Haklarını Sonuna Kadar Koruyacağız. Bu Süreçte Belediye Başkanlarının Seçim Öncesi Söz Verdiği Gibi Belediyede Çalışan İşçi Kardeşlerimize Eşit Yaklaşılması, İşçi Çıkarma Eğilimi İçine Girilmemesi, Kimliğinden, İnancından, Siyasi Tercihinden Dolayı Emekçi Kardeşlerimizin Ötekileştirilmemesi; Belediye İçerisinde Sosyal Kaynaşma ve Mersin 'in Huzuru Açısından Büyük Önem Taşıyacaktır. Seçilen Belediye Başkanları ve Meclis Üyesi Arkadaşlarımı Tebrik Eder, Yeni Dönemin Mersin Halkına Hayırlı Olmasını Temenni Ederim."

Beğendim 0 Muhteşem 1 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık