ÇELİK İSTİFA ETTİ, CHP'YE KATILIYOR

GÜLNAR MHP MECLİS ÜYESİ ÇELİK İSTİFA ETTİ, CHP'YE KATILIYOR Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) tarafından 31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerde Gülnar’a Cumhur ittifakının belediye başkan adayı olarak gösterilen Yüksel Çelik’in adaylığı yargıya takılmıştı. Daha sonra çekildi ve yerine başka bir isim gösterildi. Bu arada Çelik'de Kontenjandan birinci sıra meclis üyesi yapıldı. 31 Mart sonrası seçilen Çelik, bu kez partisinden istifa etti.

ÇELİK İSTİFA ETTİ, CHP'YE KATILIYOR
  • 08 Nisan 2019, Pazartesi 9:04

MERSİN- Mersin'in Gülnar ilçesinde uzun yıllar siyaset yapan İş adamı Yüksel Çelik, 31 Mart 2019 günü belediye meclis üyesi seçildi. 

Bilindiği üzere Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) tarafından 31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerde Gülnar’a Cumhur ittifakının belediye başkan adayı olarak gösterilen Yüksel Çelik’in adaylığı yargıya takılmıştı. Daha sonra çekildi ve yerine başka bir isim gösterildi. Bu arada Çelik'de Kontenjandan birinci sıra meclis üyesi yapıldı. 31 Mart sonrası MHP'den belediye meclis üyesi seçilen Çelik, bu kez partisinden istifa ettiği öğrenildi.

Uzun yıllar siyaset yaptığı Partisi MHP'den ani bir karar ile istifa eden Yüksel Çelik'in, CHP'ye katılım yapacağı gelen bilgiler arasında.

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık