Çevreci Adaylarımız Ağaca Çivi Çaktılar

Mersin’de seçim tuhaf geçiyor. Adaylar birbirinden komik çalışmalar sürdürüyor. Klasik araç giydirip yol kenarına park etmeler. Boş dükkâna afiş asmalar, kamu malı olan elektrik direkleri ile canlı ağaçlara afiş asmalar…

Çevreci Adaylarımız Ağaca Çivi Çaktılar
  • 11 Mart 2019, Pazartesi 10:19

Adaylara bakın, hepsinin ağzında memlekete çok güzel hizmet edeceğiz lafı var. Ancak Mersin’de astıkları afişler ile kamu malına zarar verenler mi dersiniz, canlı ağaçlara ÇİVİ çakarak afiş asıp çevreyi katledenler mi dersiniz hangi birini sayalım.

Eski Devlet Bakanı ve mersin eski vekili Ayfer Yılmaz’a kim akıl verdi, yâda yapılandan haberi var mı onu da bilmiyoruz.

Sahil dolgu alanı üzerindeki yolun çift taraflı ağaçlarına çivi çakarak insan boyu mesafesinde afişlerini asmışlar. Sabah kalkınca herkes bu afişlerin manasızlığını ve AGACA ÇİVİ ÇAKILARAK ASILDIĞINI GÖRÜNCE TEPKİ GÖSTERDİ.

Canlı bir varlığa çivi çakarak çevreci mi olunur?!

Bırakın çevreciliği bu nasıl insanlık?!

Öte yandan Mersin Büyükşehir Belediyesine ait olduğu söylenen 33DDF80 plakalı araç ise afişin dibine park yapmış duruyor. Muhtemelen yetkili bir şahsa tahsis edilmiş olan bu araç içindekilerin bu afişleri görmemesi de mümkün değil. Ancak kimin umurunda!

Ayrıca bir afiş daha var ki, resmini çektik, ibretlik anlatım yapıyor.

Afişin asılı olduğu palmiye ağacının alt kısmını belediyenin yerleştirdiği ÇİÇEKLERİ KORUYALIM levhası bulunuyor. Mersin Tren garı önü, İstasyon denilen kavşakta...

Güler misiniz ağlar mısınız?

Çiçekleri koruyalım ama Ağaçlara çivi ile afiş asalım (!)

Mersin halkı, “Bu mantık bile bunların hangi amaca hizmet ettiğini ortaya koyuyor aslında” diyor.

Mersin’de tek bir yetkili çıkıp da ağaca çivi çaktılar canlıya zarar verdiler diye bunlar hakkında işlem yapmıyor…

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık