Dalkılıç, Arslanköy’den Mevlana’ya Torosları Beraber Yöneteceğiz

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Toroslar Belediye Başkan Adayı Süleyman Dalkılıç, Kurdali Mahallesinde bulunan esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek, ilçede mutluluğu inşa etmek için hayata geçirecekleri projeleri anlattı.

Dalkılıç, Arslanköy’den Mevlana’ya Torosları Beraber Yöneteceğiz
  • 16 Mart 2019, Cumartesi 18:14

CHP Toroslar Belediye Başkan Adayı Süleyman Dalkılıç, seçim çalışmaları kapsamında Kurdali Mahallesi 212. Cadde’de esnaf ile bir araya geldi. İlginin fazla olduğu ziyarette vatandaşlar Dalkılıç’a 31 Mart’ta destek olacaklarının sözünü verdi. Dalkılıç’ı gören çocuklar ve kadınlar alkışlarla karşıladılar. Cadde üzerindeki esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek taleplerini dinleyen Dalkılıç, göreve geldiği takdirde sorunlara ilişkin çözümleri hızlı bir şekilde hayata geçireceklerini söyledi. 

Kurdali Mahallesi’nin bir sakini olduğunu her fırsatta  dile getiren Dalkılıç, “Ben sizden biri olduğum için bu göreve talip oldum. Toroslar’ın çok daha iyi proje ve hizmetlere layık olduğunu düşündüğüm için çıktım bu yola. İnşallah sizlerle beraber ilçemizi yöneteceğiz. Arslanköy’den, Ayvagediği’nden Mevlana’ya, Halkkent’e daha refah bir Toroslar inşa edeceğiz” sözlerini ekledi.

Dalkılıç, “Esnafın derdini çok iyi biliyoruz. Ben sokaktan, halkın içinden geliyorum. Sizlerin neler çektiğini biz her yerde dile getiriyoruz. 31 Mart’ta halkımız bizlere belediye başkanlığı görevi verdiği takdirde bütün sorunlarla en hızlı şekilde çözümler üretmeye çalışacağız. Derman Belediyecilik ile esnafımızın dertlerine çare, Toroslar’a derman olmaya geliyoruz” ifadelerini kullandı.- BÜLTEN-

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık