DALKILIÇ, PARTİ AYRIMI YAPMADAN EV EV GEZİYOR

Mersin merkez ilçelerinden Toroslar ilçesi Belediye Başkan Adayı Süleyman Dalkılıç parti ayrımı yapmadan hangi partili olursa olsun vatandaşların evine gidip oy istiyor.

DALKILIÇ, PARTİ AYRIMI YAPMADAN EV EV GEZİYOR
  • 10 Mart 2019, Pazar 12:49

Mersin merkez ilçelerinden Toroslar ilçesi Belediye Başkan Adayı Süleyman Dalkılıç parti ayrımı yapmadan hangi partili olursa olsun vatandaşların evine gidip oy istiyor. "Toroslar da kocaman bir aile olacğız. Siyasi görüş ayrımı yapmadan herkese eşit hizmet adil bir çalışma sergileyeceğiz " diyor.

Süleyman Dalkılıç bir CHP adayı. Ancak Mersin merkezinde herkesin gönlünde taht kurmuş düzgün bir insan. Çalışmaları ile göz dolduran, engin gönlü ile her yerde konşulan başkan dayı, TOROSLAR da çok büyük farkındalık yaratıyor. Yapılan anketlerde açık ara önde çıkıyor. Sebebi ise yaşamı boyunca yalan söylememesi, dik bir duruş sergilemesi, her zaman karşılıksız hizmet sunması. Sağlık Bakanlığı çatısında da görev yaptığı yıllarda mütavaziliği ve her kesime olan saygı sevgisi ile takdir toplayan Dalkılıç, şimdiden gönüllerin başkanı, halkın Süleymn Babası olmuş durumda. 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık