Dilipak'tan Binali Yıldırım'a: Ben bu oyunda yokum

Abdurrahman Dilipak, AKP'nin İstanbul adayı Binali Yıldırım'ın 'Seçim kampanyalarında söylenenlerle seçimi kazandıktan sonraki söylemler hiçbir zaman aynı olmaz' sözlerine tepki gösterdi.

Dilipak'tan Binali Yıldırım'a: Ben bu oyunda yokum
  • 12 Mayıs 2019, Pazar 20:31

Son zamanlarda iktidarı ve iktidara yakın medyayı eleştiren yazılar kaleme alan Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla bu kez AKP'nin İstanbul adayı Binali Yıldırım'ın, "Seçim kampanyalarında söylenenlerle seçimi kazandıktan sonraki söylemler hiçbir zaman aynı olmaz" açıklamasına tepki gösterdi.

BİNALİ YILDIRIM'IN AÇIKLAMASININ GÖRÜNTÜSÜNÜ DE PAYLAŞTI

Bugün kaleme aldığı yazısında, iktidara yakın medyayı AKP'nin sırtındaki kambur olarak tarif eden Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, sosyal medya mesajında Binali Yıldırım'ın, seçim kampanyaları hakkında söylediklerinin yer aldığı videoyu da paylaştı.

'BİZE ÖZÜ SÖZÜ EVVELİ AHİRİ BİR OLAN, SÖZÜNDE DURAN POLİTİKACILAR...'

AKP ve MHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Binali Yıldırım'ın seçim kampanyaları hakkında söylediği  "Seçim kampanyalarında söylenenlerle seçimi kazandıktan sonraki söylemler hiçbir zaman aynı olmaz" açıklamasına tepki gösteren Dilipak, mesajında 'ben bu oyunda yokum' dedi:

"Bize özü sözü eveli ahiri bir olan söz verdiğinde sözünde duran politikacılar. Hakikat uğruna can feda diyenler gerek ama reel politik böyleymiş. Ben Özakman bu oyunda yokum. Özümüz sözümüz bir olunca kazanacağız" notuyla paylaştı.

YILDIRIM'IN, SÖZLERİYLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPIP YAPMAYACAĞI MERAK KONUSU

Bu akşam CNN Türk'te 'Tarafsız Bölge' programında Ahmet Hakan'ın sorularını yanıtlayacak AKP ve MHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Binali Yıldırım, "Seçim kampanyalarında söylenenlerle seçimi kazandıktan sonraki söylemler hiçbir zaman aynı olmaz" sözlerine ilişkin açıklama yapıp yapmayacağı ve Ahmet Hakan'ın Binali Yıldırım'a konuyla ilgili soru sorup sormayacağı ise merak konusu.

artigercek.com

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık