İSMAİL KAYACIK'IN İŞ AKDİ FESHEDİLDİ

Mersin Büyükşehir Belediyesinde sözleşmeli olarak çalışan ve 2014 seçimlerinde MHP döneminde işe giren İsmail Kayacık, partisi MHP'nin adayı olan aynı zamanda cumhur ittifakı adayı olan HAMİT TUNA'yı desteklediği ve onun yanında yer alıp, paylaşımlarda bulunduğu için işten çıkartıldığı bildiriliyor. Bu arada Kayacık, kendi sayfasında bir paylaşım yaparak belge yayınlayıp bir not düştü. Altına ise Yüzlerce yorum geldi. Gelen yorumlarda, Hamit Tuna'cı olduğu, Kocamaz'a destek vermediği için bu işlerin başına geldiği yazıldı.

İSMAİL KAYACIK'IN İŞ AKDİ FESHEDİLDİ
  • 09 Mart 2019, Cumartesi 14:46

Mersin Büyükşehir Belediyesinde sözleşmeli olarak çalışan ve 2014 seçimlerinde MHP döneminde işe giren İsmail Kayacık, partisi MHP'nin şu an adayı olan aynı zamanda cumhur ittifakı adayı olan HAMİT TUNA'yı desteklediği ve onun yanında yer alıp, paylaşımlarda bulunduğu için işten çıkartıldığı bildiriliyor.

Bu arada Kayacık, kendi sayfasında bir paylaşım yaparak belge yayınlayıp bir not düştü. Altına ise Yüzlerce yorum geldi. Gelen yorumlarda, Hamit Tuna'cı olduğu, Kocamaz'a destek vermediği için bu işlerin başına geldiği yazıldı. 

İşte opaylaşım ve verilen mesaj...

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 1 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 1

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık