İyi Parti’den, Akşener ve Erdoğan’ın resepsiyondaki sohbetine ilişkin açıklama

Külliye’ndeki 30 Ağustos Zafer Bayramı Resepsiyonu’nda İyi Parti lideri Meral Akşener ile AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kısa sohbeti dikkat çekmiş ve ikilinin ne konuştuğu merak konusu olmuştu. Konuya dair İyi Parti’den ilk açıklama yapıldı.

İyi Parti’den, Akşener ve Erdoğan’ın resepsiyondaki sohbetine ilişkin açıklama
  • 01 Eylül 2019, Pazar 0:18

Cumhurbaşkanlığı tarafından 30 Ağustos dolayısıyla düzenlenen resepsiyonda İYİ Parti Lideri Akşener ve Cumhurbaşkanı Erdoğan arasında geçen konuşmaya ilişkin İyi Parti Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu’ndan açıklama geldi.

Geçtiğimiz gün Cumhurbaşkanlığı bünyesinde düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı resepsiyonunda İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan arasından ayaküstü bir konuşma geçti.

Resepsiyonda Meral Akşener’in yanında bulunan Ağıralioğlu, Erdoğan ve Akşener’in kısa sohbetine ilişkin detayları anlattı. Ağıralioğlu, “Cumhurbaşkanlığı nezaretinde yapıldığı için herkese ‘merhaba’ dediler. ‘Hoş geldiniz’, ‘iyi bayramlar’ dediler. Hasbihal ettiler, çalışmaların nasıl gittiği vs. konuşuldu. Emine Hanım ile hasbihal ettiler. Özel bir şey konuşulmadı” dedi.

Ağıralioğlu, “Erdoğan ve Akşener’in samimi bir fotoğraf verdikleri” yorumları için ise “Eskiden tanışıyorlar, 30 yıllık hukukları var. Milli bayramda siyasi kavga olacak hali yok” cevabını verdi.

TELE 1

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık