MERSİN SEVDALISI MÜHENDİS KAMİL ÜLGEN UYARIYOR

MERSİN ESKİ BAYINDIRLIK ÇALIŞANI SONRAKİ MESKİ EMEKLİ GENEL MÜDÜRLERİNDEN OLAN MERSİN SEVDALISI MÜHENDİS KAMİL ÜLGEN UYARIYOR...

MERSİN SEVDALISI MÜHENDİS KAMİL ÜLGEN UYARIYOR
  • 04 Mart 2019, Pazartesi 12:54

MERSİN ESKİ BAYINDIRLIK ÇALIŞANI SONRAKİ MESKİ EMEKLİ GENEL MÜDÜRLERİNDEN  OLAN MERSİN SEVDALISI MÜHENDİS KAMİL ÜLGEN UYARIYOR...

İŞTE O PAYLAŞIMI:

10 Şubat günü paylaştığım Sayın Vahap SEÇER Beyin Mersin için bazı projelerini sunduğu broşüründeki "MERSİN METROSUNUN TAMAMLANMASI VE YENİ HATLAR YAPILMASI" ifadesini Mersin'imizde METRO inşaatının başlamadığını belirterek eleştirmiştim. Bu eleştirime de olumlu veya olumsuz çok tepki aldım. Şimdi Sayın Vahap SEÇER'in yeni bastırdığı broşürde "MERSİN METRO PROJESİ İNŞAATININ BAŞLATILMASI" şeklinde yanlıştan dönülerek değiştirildiğini memnuniyetle görmüş bulunuyorum. 
Ancak Mersin Büyükşehir Belediyemizin imkanlarını bilen biri olarak da METRO Projesi yapımının Mersin'imizi çok zorlayacağını uzun yıllar süreceğini düşünüyorum. 
Kentimizde METRO yerine Eskişehir, Konya, Gaziantep, Antalya, Kayseri gibi ilimizin yapısına çok yakın olan birçok ilin tercih ettiği HAFİF RAYLI SİSTEMİN tercih edilmesinin dogru olacağını düşünüyorum. METRO'nun ısrar edilmesi halinde de Metroda ısrar edip başlatan Komşumuz Adana gibi çıkmaza girebileceğimizden korkuyorum. Projenin onaylanması o projenin uygun olduğu anlamını taşıdığına da katılmıyorum. Unutulmasın ki Adana Metro projeside aynı makamlarca onaylanmıştı. Aşağıdaki lingi incelediğimizde de işin vahameti daha da ortaya çıkmaktadır. Saygılarımla..

BU YAZININ ALTINA BİRDE LİNK KOYMUŞ.....

http://www.hurriyet.com.tr/amp/yerel-haberler/adana/merkez/adana-metrosu-cumhurbaskanligi-kararnamesi-bek-40972170

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık