MERSİN'DE BEDAVA DÖNER İZDİHAMI

MERSİN'İN YENİŞEHİR İLÇESİ POZCU'DA BEDAVA DÖNER İZDİHAMI Mersin Pozcu'da faaliyetini sürdüren bir restoran tarafından, halka ücretsiz et döner ve ayran dağıtıldı.

MERSİN'DE BEDAVA DÖNER İZDİHAMI
  • 18 Eylül 2019, Çarşamba 14:59

AYTUR GEZER  -  MERSİN TİME

Pozcu'da faaliyette olan 'Ekrem Coşkun Döner' tarafından, Mersin halkına, 500 kilogram  ücretsiz et döner ve ayran dağıtımı yapıldı. Döner almak isteyen vatandaşların restorana akın etmesiyle birlikte zaman zaman izdiham yaşandı. Kaliteye önem verdiklerini ifade eden Ekrem Coşkun Döner Genel Operasyon Sorumlusu Mehmet Sabri Erten; "Bugün güneyimizin incisi Mersin'e, 500 kilogram et döner ve ayranı ücretsiz olarak halkımıza dağıtmak amacıyla gelmiş bulunmaktayız. Şirketimizin misyonu ve vizyonu dolayısıyla öncelikle kalite, güven ve yüzde yüz helal kesimi ön planda tutuyoruz. Buradan yola çıkarak, tüm tüketici vatandaşlarımıza en kaliteli, en güvenilir hizmeti ve damak tadının ön plana çıkmış olduğu ürünü vermekle mükellefiz. 2013 yılında başlamış olduğu bu serüvende şirketimiz, kendinden emin, sağlam adımlarla, yüzde yüz 'Türk Fast-Food'unu ülkemize yaymak ve yeni nesilin sağlıklı bir şekilde büyümesini sağlamak için çalışıyor." dedi.

Ekrem Coşkun Döner Pozcu Şube Sorumlusu Ömer Uğur ise, "Öncelikle Ekrem Coşkun Bey'e, böyle bir lezzeti halkımıza ücretsiz olarak sunma imkanı tanıdığı için teşekkür ediyoruz. İnşallah bugün Mersin halkının dualarını alacağız. İnsan sağlığına zararlı hiçbir ürünün satışını gerçekleştirmiyoruz. Bu açıdan gazlı içeceklerin satışını yapmıyoruz.  Etimiz 3'lü setten oluşan yüzde yüz dana etidir. Tüm Mersin halkını bu lezzete ortak olmaya davet ediyoruz. " diye konuştu.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık