MERSİN’Lİ AK PARTİLİDEN DİKKAT ÇEKİCİ PAYLAŞIM

Herkes Partisi'nin 18.Kuruluş yıldönümü dolaysıyla bir kutlama mesajı yayınlarken o içinin yangısı ve partisinin içinde dönen oyunları gün be gün yazıp ilgili ve yetkililere duyurduktan sonra, bu gün çok dikkat çekici bir paylaşım yaptı. Tuğra Keskin Keskin (Hüseyin Keskin) isimli kullanıcı, Mersin Ak parti il başkanı ve ilçe başkanları ile diğer aktif yöneticiler için, bu gün HERKESE AÇIK PROFİL ile bakın nasıl seslendi. Bu paylaşımına MEHMET METİNER’İ de etiketledi.

MERSİN’Lİ AK PARTİLİDEN DİKKAT ÇEKİCİ PAYLAŞIM
  • 14 Ağustos 2019, Çarşamba 13:21

Aslen KLİMACI olan Mersin Ak Parti emektarı HÜSEYİN KESKİN, SOSYAL MEDYADA Tuğra Keskin Keskin olarak tanınır. Ardı ardına yaptığı herkese açık profilli paylaşımları ile Mersin gündemini sarsacak bilgiler veriyor.

Bugün 17 resim ekine koyarak yayın yapan Keskin: “MERSİN AK PARTİ TEŞKİLATLARINDAN BUNLARI UZAKLAŞTIRMADIKCA BAŞARI HAYAL.

BAŞKAN ERDOGAN BANA YETKİ VERSİN İL İLÇELERİN YÖNETİMLERİNİN OLUŞTURAYIM.

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYEYİ İLK SEÇİMDE ALACAGIM, ŞEREF SÖZÜ.

İLÇE BELEDİYENİN EN AZ 5İNİ ALACAGIM ŞEREF SÖZÜ.

BENİM BU SERZENİŞİMİ İL İLÇE TEŞKİLATLARINDAN ÇOK KONUŞAN VAR AMA KOLTUK BEKLENTİLERİ AGIR BASIYOR..

DERDİ MERSİN OLMAYANI ALLAH HELAK ETSİN İNŞALLAH”

Dedi ve paylaştı…

Paylaştığı resimlerin hepsini print screen yaparak bilgisayarımıza kaydettik. Ne olur ne olmaz. ANCAK KİŞİLERİN RESİMLERİNİ BURADA YAYINA VERMİYORUZ… Şahsın paylaşımında duruyor, sayfasına girerseniz görürsünüz. Çünkü herkese açık profil.

Resimlerini yayınladığı ve Mersin’in kurtulmasını istediği isimler ise şöyle: LÜTFİ ELVAN, MUSTAFA KIZIL, CESİM ERCİK, ZAFER ŞAHİN ÖZTURAN, MUSTAFA GÜLTAK, ONUR ÜNLÜ, MUSTAFA ONURDAĞ, BEKİR TOPÇU, YILMAZ TEZCAN, MUSTAFA ÇETİN, KENAN PEKER, ZEYNEP GÜL YILMAZ, HAYATİ BÜLBÜL, İSMAİL YERLİKAYA, İHSAN GÜLTEKİN, EMİN GENÇ, MEHMET TOPÇU  VE DİĞER aktif olarak partide şu an çalışan yöneticiler…

İşin garibi bu gün Giresun’lu eski başkan MURAT KILIÇASLAN’DA benzer açıklamayı kendi yöresi için yaptı “AKP’yi bitirenler şuan görevde olanlar…” dedi ve ilgililere seslendi. Her ikisi de Aktif yöneticiler partiyi bitiriyor mesajı verdiler.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık