MHP'NİN AĞIR ABİSİ MAHMUT TAT SAHADA

Mersin MHP çatısının Ağır abisi olarak bilinen. Mersin'de Efsane il başkanlığı yapan Mahmut Tat, sahaya inerek çalışmasını hızlı bir şekilde başlattı. 

MHP'NİN AĞIR ABİSİ MAHMUT TAT  SAHADA
  • 10 Mart 2019, Pazar 13:08

Mersin MHP çatısının Ağır abisi olarak bilinen. Mersin'de Efsane il başkanlığı yapan Mahmut Tat, sahaya inerek çalışmasını hızlı bir şekilde başlattı. 

Aslen Tarsus'lu olan Mahmut Tat, "hiçkimsenin kuşkusu olmasın. Bizim yöneteceğimiz belediye de hak hukuk ve adalet en ön planda olacak. Kimsenin ekmeği ile aşı ile oynanmayacak. İnsanlar memleketleri ve doğdukları yer ile değerlendirilmeyecek, Mersin'de yaşayan herkes eşit hizmetlerden faydalanacak. Adaylarımızın yanındayız. Cumhurittifakı yapmaya geliyor, bozmaya, yıkmaya değil. Ülkücü camiaya sesleniyorum. Tahriklere kapılmayın. Hoş olmayan laf sözlere kulak tıkayın. Var gücünüzle CUMHURİTTİFAKININ BAYRAĞINI TAŞ BİNAYA VE DİĞER BELEDİYELERE dikmek için vargücünüzle çalışın. Boşa geçecek zamanımız yok. Bugünkü mitinde ful kadro katılın. Vatandaşımızın katılımı için çaba harcayın. Adam harcayan değil çaba harcayan olun. Birbirimizle uğraşacak, boş lafların arkasından zaman öldürecek insanlar değiliz. 31 Mart'a az kaldı. Her bir saniyenin önemi var. Kendimizi, MHP'nin duruşunu, Ülkücü iradenin duruşunu, Cumhur ittifakının önemini herklese, her kişiye anlatmalıyız ve gönülleri kazanmalıyız" mesajını veriyor.

MHP camiasının çok sevdiği Mahmut Tat, Mersin seçim kordine merkezinde mükemmel bir performans gösteriyor.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık