PROF. DR. MEHMET ARSLAN'A ÇEVRE BERAATI

Mersin'in yetiştirdiği güzide insanlardan Prof.Dr. Mehmet Arslan'a Çevre Beraatı verildi. Dünyaca ğünlü Üroloji profösörü Mehmet Arslan, ÇETKODER'i ziyaret etti.

PROF. DR. MEHMET ARSLAN'A ÇEVRE BERAATI
  • 16 Haziran 2019, Pazar 18:18

Mersin'in yetiştirdiği güzide insanlardan Prof.Dr. Mehmet Arslan'a Çevre Beraatı verildi. Dünyaca ünlü Üroloji profösörü Mehmet Arslan, ÇETKODER Genel Merkezine gelerek Genel Başkan Gzeteci Yazar ve iktisatçı Mustafa Göktaş ile yöneticilerini ziyaret etti.

Bu ziyaret de Çevre ve Tüketici Haklarını Koruma Derneği (ÇETKODER) Genel Başkanı Mustafa Göktaş, "Prof.Dr. Mehmet Arslan'ın memleketimize ve devletimize yaptığı hizmetleri çok iyi biliyoruz. Ayrıca İhtisas alnında yaptığı akademik çalışmaları da izliyoruz. Bu arada çevreye ve doğaya olan gönüllü hizmetlerini de çok iyi biliyoruz. Vatansever bu büyüğümüze üstün çevreci beraatını ÇETKODER olarak veriyoruz" açıklaması yaptı.

Prof.Dr. Mehmet Arslan ise "beraat ile onurlandırdığınız için teşekkür ederim. Sn. Göktaş'ın önderliğinde ÇETKODER'in başarılarını takdirle izliyoruz. Sizlerin her zaman yanındayız. Yeşilin ve doğal bitki örtüsünün korunması her vatandaşımızın görevi. Daha fazla ağaçlandırma ve daha fazla yeşillendirme için el ele olmalıyız " dedi.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık