TÜRKİYE'Yİ TEHDİT Mİ EDİYORSUN?

SOSYAL MEDYA KULLANICISI OLAN MHP MERSİN ESKİ İL BAŞKANI RUF AYDEMİR YAZDI VE PAYLAŞTI... İŞTE O ANLAMLI VE DERS VERİCİ YAZISI...

TÜRKİYE'Yİ TEHDİT Mİ EDİYORSUN?
  • 28 Ağustos 2019, Çarşamba 18:14

MERSİN BŞB BAŞKANI VAHAP SEÇER TÜRKİYE'Yİ TEHDİT Mİ EDİYORSUN?

31 Mart 2019 seçimleri sonrası, mazbatasını aldığı andan itibaren anlamakta güçlük çektiğimiz, mazrufu inkar edip zarfı seslendiren mesajlarını anlamakta güçlük çektiğimiz Mersin BŞB belediye başkanı Vahap Seçer "anlaşılmama gayretlerine devam ediyor!
"Bu bayram Masaya Kaç sandalye daha atalım"
"Bu bayram önce kimi ziyaret edelim"
"Bu bayram kaç ekmek alalım"
sözleriyle dolu bilbordlarda "Hangi Bayram" olduğu ile ilgili tek bir kelam yok!
Allah tan biz ne bayramı olduğunu biliyoruz da kastını o bayrama vehmediyoruz!

“Tek Merkezden” talimat almışlar vehmi oluşturan bütün CHP li belediyeler “Kurban Bayramınız Kutlu Olsun” demekten İMTİNA ederken, bizim elin Belediye Başkanı Vahap Seçer bu talimatı daha da köpürtüyor,daha da berbat bir hale getiriyor!

Yahu biz bütün dini bayramlarımızda,kimi önce ziyaret edeceğimizi,masaya kaç sandalye atacağımızı, kaç ekmek alacağımızı vallahi senden çok daha iyi biliyoruz.Ancak sen “KURBAN BAYRAMI” dememek için ne diye bu kadar yırtınıyorsun işte onu anlamıyoruz!

Tıpkı “Şeker Tadında Kutladığınız” ve ısrar ve inatla Şeker Bayramı dediğiniz RAMAZAN BAYRAMLARI gibi!

Soruyorum;
Kurban Bayramının,Ramazan Bayramının neresi sizlere batıyor da bayramları isimleriyle anmıyor,kutlamıyorsunuz?

Bir zamanlar Atatürksüz Kemalist ADD nin “MADEM Topkapı Kutsal Emanetler Bölümünde 24 saat Kur’an-ı Kerim okunuyor,o zaman Anıtkabirde de 24 saat NUTUK okunsun “dediği gibi Müslüman Türk Milletinin dini Bayramları ile ne diye oynuyor,keyfi isimlendirmelerde bulunuyorsunuz?

Yoksa derdiniz, Araplar üzerinden din düşmanlığı yaptığınız gibi, bu düşmanlığı Bayramlar üzerinden de mi sürdürmek istiyorsunuz?

Seçimler boyu, Müslüman Milletin her türlü inançlarıyla siyaset yapıp onun bütün değerlerine karşı “derin bir savaş” verdiğinizi bu millet yutar mı zannediyorsunuz?

Gelelim şu 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama mesajına!

“YA SEVR,YA FARKET” Seni çok iyi anlıyoruz. Bizim “YA SEV YA TERKET” ifademize gönderme yapıp aklın sıra bir “FARKINDALIK” yaratmaya çalışıyorsun. Akın sıra “YA SEV YA TERKET” keskinliğini törpülemeye çalışıyorsun.Ancak burada anlaşılmayan neyi “FARKEDECEĞİMİZDİR!”

Strateji Dairesine oturttuğunuz zatı muhterem veya “meşrebinize uygun slogan bulma enstitülerinden edindiğiniz bu mesajlar tıpkı banka kredi sözleşmelerine benziyor.”YA SEVR YA FARKET” cümlesinde sevr bölümünü nasıl okuyacağız?
Tehdit mi?
Tavsiye mi?
Korku mu?
SEVR DAYATMALARINI FAREKETTİĞİMİZDEN DİR Kİ, Terörle mücadelede destanlar yazıyor, Sevr dayatmacılarını sınırlarımızın ötesine kovalıyoruz. Geriye kalanlara da sesleniyoruz.”YA SEV YA TERKET!”.
SEVR’İ “FARKEDEN” bir kafa, servin siyasal yapılanmarı ile İTTİFAK KURAR MI? Sorusunu sorma hakkımızı Vahap Seçer değil ağababası gelse elimizden alabilir mi?
“YA FARKET” bölümü isteyenin istediği gibi tefsir edeceği garabet bir cümledir! SEVR’İ fark edemeyenlerin alayının “Millet İttifakı” adı altında toplandıklarını bir yana bırakıp “ya sevr,ya fark et” diyorlarsa ve bu ifade SEVR DAYATMACILARININ Türkiye’deki siyasal uzantılarının görevlerinden alınarak kayyum atandıkları bir zaman diliminde dile getiriliyor ise bu ifadeyi “YENİ BİR ÇÖZÜM PLANI” olarak okumamıza ne engel olabilir?

Mersin BŞB başkanı sayın Vahap Seçer’e buradan sesleniyorum. Dini Bayramlarımızı,Milli Bayramlarımızı kutlarken Büyük Türk Milletine mesaj vermelisiniz ve o bayramları asıllarına uygun olarak ifade etmelisiniz.

Sizlerin KURBANA karşı olmanız, Müslüman Türk Milletinin umurunda değildir.
Sizin RAMAZANA karşı olmanız Milletimizin umurunda değildir.
Sizin SEVRİ analamadığınız halde, SUBLİMİNAL MESAJLAR yollayıp,İttifak içerisinde olduğunu Sevr artıkları ile ilişkileriniz Büyük Türk Milletinin umurunda dahi değildir.

Biz SEVR zilletini anlayalı ve tarihin çöplüğüne atalı çok oldu. Onu diriltmek tekrar hayata geçirmek isteyenlerle de bitmemiş ve bitmeyecek hesabımız var.

Bu manada tekraren sesleniyorum.
“YA SEV YA TERKET”
Ne mutlu Türküm Diyene

Rauf Aydemir 
28 Ağustos 2019 
MERSİN

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık