ZAFER ÇAĞLAYAN

Mersin farklı ildir. Çünkü Anadolu’nun tüm renkleri vardır. İnsanlarını anlamanız zordur. Bu bölgede siyaset yapacak olanlar, iş kuracak olanların çok iyi hesaplamalar yapması gerekir.

ZAFER ÇAĞLAYAN
  • 03 Ekim 2019, Perşembe 19:43

Ak Parti Mersin bu hesapları yanlış yapıyor. Toplumun tüm kesimlerini göremiyor. Küçük bir azınlık partili ile yol yürüyüp, “sen- ben- bizim oğlan” mantığı ile yol yürümek, Mersin’de partiyi çökerten en büyük etken.

Yazıyorum diye alınıyor, kırılıyorlar. Ben size düşman değilim. Hatalardan ders çıkarmanız gerekir, yapmıyorsunuz, birde tutup ANKARA’ya bizi karalıyorsunuz.

Ben geçen hafta rahatsızlığımın artması dolayısıyla Ankara’da idim. Gazi Üniversitesinde... Çok şükür tedavim olumlu gidiyor. Allah’ın bu gününe şükür... Tedavi esnasında, orada kaldığım sürede 2 bakanımızı ziyaret ettim. Bana anlattıklarını ben zaten biliyorum. En yakın dostumun bana tavrını biliyorum, değil ki siyaset cambazlarını bilmeyeyim...

Neyse...

Başlığım Sevgili Çağlayan’dı... Ankara’da kimle görüştümse, Zafer Çağlayan’ın Mersin’de olması ve Mersin’i şekillendirmesi gerektiğini söyledim. Onun gibi yüreği sevgi dolu bir insanın el atmasının öneminin aktardım.

Bakın Mersin Çağlayan dönemini yaşadı. Onsuz dönemi de yaşıyor. Mersin Ak Parti’nin ayağa kalkması ve büyümesi, Mersin ile bütünleşmesi Çağlayan ile olacaktır.

Ankara burada siyaset yapanlara artık yeter demeli.

Sevgili Çağlayan’ı Mersin’i ayağa kaldırmak için görevlendirirken, kendisine devlette önemli de bir görev vermeli. Çünkü o buna layık. Hain olmayan, sadakatli, ilkeli, durduğu yeri bilen adam. Bizim hem Mersin olarak, hem Ülke olarak ona ihtiyacımız var.

Birçok ismin Cumhurbaşkanımızca değerlendirildiği yerde Bizim Zafer’imizin kenarda köşede kalması onu da bizi de incitir.

Kaldı ki o hiçbir görev talep etmiş biri değil.

Ama biz, onu sevenler, gönül verenler, partinin geleceğini düşünenler onun hak ettiği makamda olmasını istiyoruz.

Bence gecikmeyin.

MUSTAFA GÖKTAŞ

Gazeteci Yazar

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık