İyi Partililer Anamur'da

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in talimatı doğrultusunda Genel Başkan Yardımcıları, Genel İdare Kurulu Üyeleri ve Milletvekilleri’nden oluşan heyet, yaklaşan Yerel Seçimler öncesi vatandaşlarla buluşmak ve görüş alışverişinde bulunmak üzere ilk etapta 32 ili kapsayacak ziyaret programları için dün dualarla yola çıktı.

İyi Partililer Anamur'da
  • 19 Eylül 2018, Çarşamba 10:29

Bu kapsamda, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Buğra Kavuncu Başkanlığında, Genel İdare Kurulu Üyeleri, İYİ Parti Mersin Milletvekilleri Behiç Çelik ve Hakan Sıdalı ile İYİ Parti Mersin İl Bakanlığı’na yeniden atanan Servet Koca ve beraberindeki 10 kişilik heyet Anamur’a gelerek İYİ Partili Belediye Başkanı Mehmet Türe’yi ziyaret etti, yaklaşan yerel seçimler öncesi görüş alışverişi ve bir dizi ziyarette bulundu.

       Dün akşam saatlerinde Anamur’a gelen İyilik Kervanı üyeleri, ilk etapta Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe’yi ziyaret ederek belediye çalışmaları hakkında bilgi aldı. Geceyi Anamur’da geçiren heyet bugün katıldığı bir radyo programının ardından kaymakamlık, pazaryeri ve esnaf ziyareti yaparak Anamur’dan ayrıldı.

       Katıldığı radyo programında İyilik Kervanı ile ilgili bilgi veren Sanayi, Teknoloji, Çevre ve Gençlik Politikalarından Sorumlu 
Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Buğra Kavuncu, bu organizasyonun İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener tarafından yapıldığını, amaçlarının yaklaşan yerel seçiler öncesi seçim çevrelerini ziyaret ederek vatandaşlarla görüşmek ve İYİ Parti politikalarını birinci ağızdan vatandaşlara izah etmek olduğunu belirtti. Genel Merkez tarafından İl ve İlçe Başkanlarının istifasının talep edilmesine de değinen Kavuncu ; ‘’ Biliyorsunuz İYİ Parti henüz yeni kurulmuş olmasına rağmen erken seçim kararı ile karşı karşıya kaldı. Yapılanmasını henüz sağlam temeller üzerine oturtmadan yapılan erken seçim neticesinde de henüz çok yeni bir parti olmasına rağmen meclise 43 milletvekili göndermeyi başardı. Bu süreçte milletvekilliği adaylığı için istifa eden il ve ilçe başkanlarımız ile yöneticilerimiz oldu. Biz bu süreç nedeniyle hem boşalan makamları doldurmak hem de seçim süresince gerçekten canla başla çalışan, ve parti yönetiminde olması gerektiğine inandığımız vizyon sahibi gençlerimizin önünü açmak maksadıyla teşkilatlarımıza yönelik tavsiye niteliğinde bir karar aldık ve uygulamaya koyduk. Şu anda il başkanımızı atadık ve yerel seçim startını dün itibari ile verdik.’’ dedi. Aynı radyo programında konuşan Mersin Milletvekili Behiç Çelik’te İyilik Kervanının yaklaşan yerel seçimler öncesi vatandaşlarla birebir irtibat kurulması noktasında büyük önem arz ettiğini belirtti. Her siyasi partinin bir sonunun olduğunu ve Ak Parti’nin de bu sona yaklaştığını iddia eden Çelik ;’’ İYİ Parti Yerel Seçimlerin en iddialı partisidir. Vatandaşımız teveccühünü İYİ Partiden yana kullanacak ve İYİ Parti’yi yerel yönetimlerde hak ettiği başarıya ulaştıracaktır.’’ dedi.

       Radyo programının ardından Şehit Atanur Bal Pazaryeri’nde üreticiler ve esnafları ziyaret eden heyet, Muşurup Sanat Sokağı’nda vatandaşlarla çay içerek sohbet etti. Sohbetin ardından Mersin’in diğer ilçelerini ziyaret etmek üzere Anamur’dan ayrıldı.- BÜLTEN-

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık