Bakan, Türkiye 2023 Zirvesinin açılışına katıldı

Bakan Fatih Dönmez, Türkiye 2023 Zirvesinin açılışına katıldık. Amacımız her alanda milli bağımsızlık. Öncelikle de enerjide. “Bağımsız Enerji, Güçlü Türkiye” anlayışıyla; tüm stratejik hedeflerimize güçlü bir koordinasyon ve işbirliğiyle ulaşacağız.

Bakan, Türkiye 2023 Zirvesinin açılışına katıldı
  • 16 Ekim 2018, Salı 13:24

Bakan Fatih Dönmez'in verdiği mesajlar netti:

Toplumun her kesiminden tüketicilerimizle Enerji Tüketici Zirvesi’nde buluştuk. “Enerjide Tüketicinin Değişen Rolü”nü her boyutuyla dinleme ve değerlendirme fırsatı bulduk. Tüm tüketici temsilcilerine katkılarından dolayı teşekkür ederim.

Faaliyetlerimizin haritası olan, #MilliEnerjiVeMaden politikamızın temeline, tüketicilerimizi ve onların taleplerini koyduk. Enerjide arz güvenliğini sağlayarak; her ne şart altında olursa olsun insanımızın enerji ihtiyacını karşılamayı temel düstur edindik.

Enerji piyasasını mümkün olduğu kadar serbest kılarak; tüketicinin en hızlı, kaliteli ve uygun şekilde enerjiye ulaşabilmesi için çalışıyoruz. Tüketicimiz değişen rolüyle artık üretici de oluyor. Bugün lisanssız üretimde yaklaşık 5000 MW GES kapasitesine sahibiz.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık