Haberimize Mahkemeden Bir BERAAT Daha…

30.7.2016 günü haber sitemizde yer alan “Büyük operasyon için Gözler Mersin’de” başlıklı haberimizden dolayı aralarında MESKİ çalışanı da bulunan 5 kişinin şikâyeti ile açılan dava sonuçlandı.

Haberimize Mahkemeden Bir BERAAT Daha…
  • 18-07-2017 10:00

Uzun süredir Kamuoyunu yanlış bilgilendiren ve hakkımızda yanlış algı oluşturmak gayesi ile yaptırılan haberlere yargıda hesaplaşıyoruz.

Bu arada 30.7.2016 günü haber sitemizde yer alan “Büyük operasyon için Gözler Mersin’de” başlıklı haberimizden dolayı, aralarında MESKİ çalışanı da bulunan 5 kişinin yaptığı ayrı ayrı şikâyetlere dayalı olarak yürütülen soruşturma neticesi hakkımızda açılan 9. Asliye Ceza Mahkemesi 2017/298 esas sayılı dosyadaki HAKARET yargılamasının karar duruşması yapıldı…

Şikayetçi ve davacı olan BAHA GÜNHAN GÜNGÖRDÜ, FATİH MURAT AYDINLI, FÜSUN TURAL BİLGİLİOĞLU, HÜSEYİN BİLGİLİOĞLU, ŞANSER DURAN isimli müştekilerin beyanlarını dinleyen mahkeme, haber sitemiz kurucusu ve Mersin Gazeteciler Cemiyete Onursal Başkanı olan A.Vahap Şehitoğlu’nu da dinleyip, savunmasını aldıktan sonra kararını verdi.

Yapılan haberimizin altına bir okuyucu yorumunun yayınlanmasından sonra şahıslar bize hakaret edildi diye mahkemeye başvurmuşlardı.

Yargılama sonucu BERAAT ile sonuçlandı. Bu Beraat kararı ile Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Kocamaz’ın açtığı davadan sonra ikinci BERAAT kararını da almış bulunuyoruz.

İşte o ilgili mahkemenin hakkımızda verdiği BERAAT KARARI…

RESİM -1-

RESİM -2-

RESİM -3- 

KAYNAK: SONSES.TV

LİNKİ: http://www.sonses.tv/haber/8254/haberimize-mahkemeden-bir-beraat-daha.htmlÇOK OKUNAN HABERLER