KAPANLI ÇÖZÜM, KOL KIRILMASINA NEDEN OLDU

KAPANLI ÇÖZÜM, KOL KIRILMASINA NEDEN OLDU

KAPANLI ÇÖZÜM, KOL KIRILMASINA NEDEN OLDU
  • 22-06-2017 16:03

‘Hiçbir uyarı levhası bile bulunmayan ve vatandaşların son anda fark edebildikleri kapan yüzünden bir çok vatandaş ölümle burun buruna kalıyor. Bir çok vatandaşın kapan yüzünden düşmesi ile sonuçlanan son kapan kazasında bir vatandaşın kolu kırıldı. Çağrılan ambulansla hastaneye kaldırılan vatandaşın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. Kapan kazalarının son bulması için vatandaşlar çözüm bekliyor.”


Ümit KESKİN Milas/Muğla
Muğla ili, Milas ilçesinde bulunan Hükümet konağının arka cephesine personel araçlarının çıkış yapması için konulan kapan tehlike oluşturmaya devam ediyor.
Milas Hükümet konağında çalışan personelin daha rahat bir şekilde çıkış yapması için konulan kapan’ın son kurbanı hastaneye kaldırıldı.
21/06/2017 tarihinde saat 20.30 sularında meydana gelen olayda, birçok vatandaşın göremediği kapanı fark edemeyen bir vatandaşın kolu kırıldı. Çağrılan ambulansla hastaneye kaldırılan vatandaşın kolunun kırıldığı ifade edildi.
Birçok vatandaşın kapan yüzünden yere düştüğünü belirten vatandaşlar sözlerine şöyle devam ettiler: “Konuyu defalarca yetkili kişilere ilettik. Burada birçok vatandaşın düştüğünü belirttik. Vatandaşların kazaya uğramaması için gerekli önlemlerin alınmasını istedik. Ne yazık ki şu ana kadar gerekli önlemler alınmış değildir. Vatandaşların ölümle burun buruna geldiği kapan yüzünden, bazı araç sürücülerinin dalgınlığı yüzünden de araçların tekerlekleri bile patlamış bulunmaktadır. Oldukça tehlike arz eden kapan için gerekli önlemin alınmasını istiyoruz. Yetkililerin duyarsızlığı yüzünden en son olayda bir bayanın kolu kırılmıştır. Vatandaşların canı bu kadar ucuz olmamalıdır. Yetkililerin duyarsızlığı bir kez daha kanıtlanmış oldu” dediler.ÇOK OKUNAN HABERLER