KOCA'LI MEM TARİH YAZMAYA DEVAM EDİYOR !

2017 yılı Erasmus Ana Eylem bir okul eğitimi personel hareketliliği (KA101) faaliyeti kapsamında sunulan projelerde Mersin 22 asil 17 yedek proje ile Türkiye birincisi oldu.

KOCA'LI MEM TARİH YAZMAYA DEVAM EDİYOR !
  • 02-08-2017 15:21

 2017 yılı Erasmus Ana Eylem bir okul eğitimi personel hareketliliği (KA101) faaliyeti kapsamında sunulan projelerde Mersin 22 asil 17 yedek proje ile Türkiye birincisi oldu. Ulusal Ajans Başkanlığına sunulan 3500 proje teklifinden uygunluk kriterlerini taşıyanlar içerik değerlendirmesinde her biri iki bağımsız dış uzman tarafından değerlendirildikten sonra  mevcut bütçe imkanları çerçevesinde 113 proje teklifi hibe desteği almaya hak kazanırken 85 proje de yedek olarak belirlendi. Mersin 22 asil ve 17 yedek proje ile Türkiye birincisi oldu.Mersin'i 10 proje ile Adana ,9 proje ile Ankara takip etti.
Göreve geldiği kısa sürede aldığı kararlar,uyguladığı çalışmalarla Mersin'i sosyal,sportif ve akademik başarılarla sürekli ülke gündemine taşıyan İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca , KA101 faaliyeti kapsamında 81 İl 'in katıldığı proje yarışmasında da İstanbul,Ankara,İzmir gibi İlleri açık ara geride bırakarak Mersin Milli Eğitim Müdürlüğünü tarihi bir başarı ile Türkiye Birinciliğine taşıdı.
Sonuçları değerlendiren İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca '' Başarı sadece benim değil çalışma arkadaşlarım,gurur duyduğum ekibimin  eseri,onları özellikle tebrik ediyor emeği geçen herkese yürekten teşekkür ediyorum''dedi.

KAYNAK: MERSİNTİME
LİNK: 
http://www.mersintime.com/turkiye/koca-li-mem-tarih-yazmaya-devam-ediyor-h12189.htmlÇOK OKUNAN HABERLER