Mersin Emniyetinden uyuşturucu ile mücadelede üstün performans

Mersin Emniyetinden uyuşturucu ile mücadelede üstün performans

Mersin Emniyetinden uyuşturucu ile mücadelede üstün performans
  • 08-08-2017 08:29

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Aşut, uyuşturucu ile mücadelede uyuşturucu satıcılarına göz açtırmayan Mersin Emniyet Müdürü Mehmet Şahne ve tüm Mersin Polis teşkilatını yayınladığı bir mesaj ile kutladı. 

Mersin Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nün nüfusu 1 milyondan fazla olan iller arasında yapılan performans değerlendirmesinde 148 puan alarak Türkiye birincisi olması sonrasında mesaj yayınlayan Aşut şunları söyledi: 
“Sayın Emniyet Müdürümüz Mehmet Şahne, kentimizde göreve başladığı günden bu yana ekibiyle birlikte uyuşturucuyla mücadeleden, kent huzurunun sağlanmasına kadar her alanda önemli başarılara imza atmıştır. 

Kentte huzur ve güvenliğimizin en büyük teminatı olan emniyet güçlerimizin her türlü zorluğu göze alarak yürüttükleri böylesi başarılı operasyonlar sonrasında geleceğimizin güvencesi olan gençlerimizin bu batağa saplanmasının önüne geçilmekte, yarınlara daha umutlu bakabilmekteyiz. 
Huzurumuzun ve güvenliğimizin destekçisi emniyet güçlerimizi gösterdikleri üstün performanslarından dolayı bir kez daha kutluyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.”

-BASIN BÜLTENİ-ÇOK OKUNAN HABERLER