MERSİN MHP HEYECANLANDI

Yıllarca Mersin’de başarılı ve üstün hizmetlere imza atan, partisini oy oranlarında ve toplumda en ön saflara taşıyan bu nedenle de adı EFSANE başkana çıkan Mahmut Tat için partililer harekete geçti.

MERSİN MHP HEYECANLANDI
  • 06-09-2017 16:01

MERSİN- Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) de ülke geneli ilçe kongreleri yapılıyor. Mersin’de de hemen hemen bitmiş durumda. Önümüzdeki günlerde İl kongresi yapılacak. Bu kongrenin MHP için hayati önem taşıdığının altını çizen partililer, oluşacak yeni kadronun Mersin’in önünü açması gerektiğini, çok hızlı ve akılcı çalışması gerektiğini, teşkilatlara ve tabana heyecan getirmesi gerektiğinin altını çizerek, birleştirici, bütünleştirici, her kesimi kucaklayan, ancak ilkelerinden taviz vermeyen bir başkan ve yönetimi iş başına gelmeli demekteler.

Öte yandan Geçmişteki başarılı hizmetleri ile sadece Mersin ve yöresinde değil, Ülke genelinde de büyük ses getiren Mahmut TAT’ın il başkanı olmasını, bunun için önümüzdeki il seçimlerinde aday olarak ortaya çıkmasını talep eden ÜLKÜCÜ TABAN, “Ülkücü hareket sensiz olmaz gel il başkanı ol” başkanım diyerek sesleniyorlar.

Mahmut Tat’ın bu seslenişlere kulak tıkamadığı, durumu değerlendirdiği belirtilirken, MHP genel merkezinin de TAT ismine sıcak baktığı bildiriliyor.

MHP Genel merkezinin Mahmut Tat’ın geçmişteki başarılarını çok iyi bildiği, demokratik bir seçimde de seçilirse birlikte yol yürüyeceği ve bu yürüyüşünde MHP çatısına çok faydalı olacağının altını çizen partililer, “Mahmut Tat başkan yüreği ile fikirleri ile çok büyük hizmetlere imza attı. Amacımız kimseyi karalamak değil. Allah herkesin yolunu açık etsin. Ama Mahmut başkanın önderliğinde MHP Mersin’de 2019 seçimlerinde şaha kalkar” demekteler.

HEYECAN DORUKTA

Mersin il kongresi yaklaştıkça, ortaya atılan isimler üzerinde tartışmalar yaşanırken, MAHMUT TAT adı söylenince kimse olumsuz bir laf etmediği gibi, büyük bir heyecan ve sevgi kasırgası esmeye başlamış durumda.ÇOK OKUNAN HABERLER