Mersin Valisi Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Mersin Valisi Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Mersin Valisi Muhtarlarla Bir Araya Geldi
  • 03-08-2017 12:23

Vali Ali İhsan Su, ‘Muhtarlarla Buluşma İlçe Toplantıları’ kapsamında Akdeniz ilçesi Mahalle Muhtarlarıyla bir araya geldi.

Akdeniz Belediyesi Konferans Salonu’nunda Vali Su Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Akdeniz Kaymakamı ve Akdeniz Belediyesi Başkan Vekili Muhittin Pamuk, bölge ve il müdürleri, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ile Akdeniz İlçesi’ne bağlı 65 Mahalle Muhtarı katıldı.

Vali Su; “ Bizler Vatandaşlarımıza Hizmet İçin Varız ”

Toplantı öncesinde yaptığı konuşmasının başında, Devletimizin tüm makam ve mevkilerinin vatandaşımıza hizmet amacıyla var olduğunu belirten Vali Ali İhsan Su, Muhtarların vatandaşlarımızın teveccühüyle göreve gelen, dolayısıyla temsil ettikleri vatandaşların ve Mahallelerin sorunlarını en iyi bilen kişiler olduklarını kaydetti.

Sözlerine, ‘ İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın ’ sözünü hatırlatarak devam eden Vali Su, bu tür toplantılarla vatandaşlarımızın hayat standardını daha da yukarılara taşımak için, Muhtarların mahalleleri ile ilgili sorun ve taleplerini kamu kurum ve kuruluşlarımızın bölge ve il müdürlerine doğrudan iletmelerini sağlayarak, bu sorun ve taleplere en hızlı şekilde çözüm bulunmasını amaçladıklarını kaydetti.

Vali Su; “Muhtarlarımızla Her Zaman Yakın Temas Halinde Olacağız”

Demokrasinin çekirdek kurumları olan Muhtarlarla her zaman yakın temas halinde, hep birlikte çalışacaklarını da sözlerine ekleyen Vali Su, vatandaşlarımızın mutluluğu ve huzuru için ne gerekiyorsa yapılacağının altını çizerek; “Mersinimize güzel hizmetler yapmak üzere birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız. Muhtarlarımızın mahalleleriyle ilgili sorun ve taleplerini çözmek için yakından takip edeceğiz” şeklinde konuştu.

Toplantı, Muhtarların tek tek söz alarak, görev yaptıkları mahallelerin sorun ve taleplerini ilgili kurum müdürlerine doğrudan iletmesi ile devam etti.

-MERSİN.GOV.TR-ÇOK OKUNAN HABERLER