Metin'sGümüşlük'te "Ziyafet" var

Metin'sGümüşlük'te "Ziyafet" var

Metin'sGümüşlük'te
  • 12-07-2017 11:49

Myndos Antik kentinin tarihi sırları ve muhteşem deniz manzarasını günün her saati ayaklarınızın altına seren Metin’s Gümüşlük, kültürel etkinliklerine devam ediyor. Yaptığı müziklerle bir kültür elçisi gibi çalışan, Karadeniz Müziği'nin usta isimlerinden Fuat Saka'yı 15 Temmuz tarihinde sahnesinde ağırlamaya hazırlanan Metin's Gümüşlük, eşsiz manzarası, keyifli ortamı ve lezzet dolu bir gecede bu muhteşem performansı dinlemeniz için sizi davet ediyor. Saat 21.00'de sahne alacak Fuat Saka ile Ziyafet tadında geçecek gecede Saka'nın, en seçkin şarkılarını, kendi sazı ve kendi sesinden dinleyin.

Taş yapısı ve ahşap dokusuyla doğallığı içinde yaşatan Metin’s Gümüşlük, yılın 12 ayı bir restoran olmanın ötesinde, kültür merkezi gibi hizmet vermeyi kendine görev addetmiştir. Gizli bahçesinde, çiçek kokuları ve kuş sesleri arasında, keyifle müzik dinleyerek ortamın keyfini çıkartacağınız Metin's Gümüşlük, yıl boyunca sergiler, şiir dinletileri, imza günleri ve Workshoplar düzenleyerek, sanatın ve sanatçının hayatımızdaki önemini vurgulamaktadır. 

15 Temmuz akşamı saat 21.00'de başlayacak olan Fuat Saka'nın müzik ziyafetine hepiniz davetlisiniz.- BASIN BÜLTENİ-ÇOK OKUNAN HABERLER