Nilüfer, Down Kafe’de keyifli anlar yaşadı

Nilüfer, Down Kafe’de keyifli anlar yaşadı

Nilüfer, Down Kafe’de keyifli anlar yaşadı
  • 31-08-2017 16:08

45 yıllık sanat yaşamında unutulmaz şarkıların sesi olan Nilüfer, Mezitli Belediyesi Down Kafe’yi ziyaret ederek gençlerle bir araya geldi. Kendisi de bir dönem kanserle mücadele eden ve zaferle çıkan Nilüfer, Down Kafe’de gençlerle keyifli anlar yaşadı.

Down Sendromlu Cemile’nin ikram ettiği kahveden içen Nilüfer, gençlerin azminden çok etkilendiğini ifade etti. Mezitli’ye daha önce gelmemiş olmasının kendisi için büyük bir eksiklik olduğuna vurgu yapan Nilüfer, "Türkiye’nin aydınlık yüzünü Mezitli’ye gelince gördüm. Burada arkadaşlarımızın sıcakkanlılığı bizi bir kez daha etkiledi. Mezitli Belediye Başkanını böyle projeler yaptığı ve bizi buraya davet ederek bu ortamı yaşamamızı sağladığı için teşekkür ederim” dedi.

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, her yaştan insana hitap eden mücadele insanı Nilüfer’i Mezitli’de ağırlamaktan dolayı çok mutlu olduklarını ifade ederek, "Mezitli’de ürettiğimiz kültürel ve sosyal değerlerimizin tüm dünyaca tanınmasını istiyoruz. Bu nedenle artık kamuoyu tarafından büyük takdirle karşılanan gerek Kadın Üretici Pazarımızda gerekse Down Kafe’de misafirlerimizi ağırlayarak buraların tanıtımına katkıda bulunmak istiyoruz. Çünkü bu yerler sayesinde büyük sosyal yaraların kapatılmasına küçükte olsa katkı sunmayı hedefliyoruz" diye konuştu.
-BASIN BÜLTENİ-ÇOK OKUNAN HABERLER