ÖZ “BU ÖDÜL HEPİMİZİN”

Kuruluşunun 25.’nci yıldönümünü kutlayan Yörüksüt’e bir ödülde Mersin Ticaret Borsası’ndan (MTB) geldi. MTB’nin 90.’ncı yılı nedeni ile düzenlenen gecede Yörüksüt Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Öz’e ‘Özel Başarı Plaketi’ Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ve TOBB Başkanı RifatHisarcıklıoğlu tarafından takdim edildi.

ÖZ “BU ÖDÜL HEPİMİZİN”
  • 20-09-2017 13:17

Bu sene 25’nci yaşını kutlamanın mutluluğunu; yönetici, çalışan ve müşterileri ile birlikte yaşayan Yörüksüt ailesi, Mersin Ticaret Borsası’nın kuruluş yıldönümü nedeni ile düzenlenen gecede kendi sektöründe yaptığı yatırım ve yarattığı istihdamdan ötürü ‘Özel Başarı Plaketi’ ile onurlandırıldı.

Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, TOBB Başkanı RifatHisarcıklıoğlu, Mersin Valisi Ali İhsan Su, milletvekilleri, resmi daire yöneticileri ile çok sayıda sivil toplum örgütü temsilcisinin katıldığı gecede ödülü Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ile TOBB Başkanı RifatHisarcıklıoğlu’nun elinden alan Yörüksüt Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Öz “Bu ödül; Yörüksüt ailesinin, bileşenlerinin, çözüm ortaklarının ve 25 yıllık emeğinin sonucu olarak gerek organik gerekse inorganik tüm insanların başarısının sonucu alındı. Bu ödül hepimizin. Tüm ailemize hayırlı olsun” dedi.- BASIN BÜLTENİ-ÇOK OKUNAN HABERLER