Sebahattin Tekin’in Yeni Adresi Bayburtspor Oldu.

Bayburt Grup Özel İdare Spor, teknik direktör Sebahattin Tekin’le 1 yıllık anlaşma imzaladı. Yeni sezon için erken start alan takımların başında yer alan Bayburt Grup, yeni sezonda takımı deneyimli teknik direktör Sebahattin Tekin’e emanet etti.

Sebahattin Tekin’in Yeni Adresi Bayburtspor Oldu.
  • 29-06-2017 18:43

Mevcut kadro kalitesini koruyarak, yeni transfer için çalışmalara başladıklarını dile getiren genç teknik adam, “Bu sezon şampiyonluk için çok çalışmamız gerekiyor.  En kısa zamanda gerekli bölgelere takviyeleri tamamlayarak yeni sezon hazırlıklarına başlayacağız. Bayburtlular ve Türkiye’nin dört bir tarafına dağılmış taraftarlarımız bize güvensin, birlikten kuvvet doğar ve bunu hep birlikte başaracağız. Bu sezon en büyük temennim; geçmiş sezonlarda yaşadığımız başarıların devamı olan bir sezon geçirmek. Sonuç ne olur şimdiden bunu kestirmek güç ama iyi bir takım yaratarak çok mücadele edeceğiz. Çok çalışıp, göze güzel gelen futbolumuzla alkış alarak, takdir edilerek başarıya ulaşacağız.” Sözleriyle iddiasını dile getirdi.

42 yaşında olan genç Teknik Adam Sebahattin Tekin, Süper Lig'de birçok takımda yardımcı antrenörlük yaptıktan sonra, teknik direktörlük kariyerine Azerbaycan'da devam etmişti. Geçen sezon Erbaaspor'da başarılı bir sezon geçiren Tekin, ikinci yurt dışı deneyimi için Endonezya’dan gelen teklifleri değerlendirmek ve temaslarda bulunmak üzere Mayıs ayını Orta Asya’da geçirdi.  Bayburtspor’a imza atan Tekin’in hedefinde bu sezon, şehrin beklediği şampiyonluk hasretine son vermek yatıyor. Tekin gibi Bayburtspor yönetimi de, bu sezon şampiyonluk hedefine uluslararası vizyona sahip olan genç teknik adamla ulaşmayı hedefliyor.- basın bülteni- ÇOK OKUNAN HABERLER