Umman'dan Türk Futboluna Transfer Geliyor...

Umman'dan Türk Futboluna Transfer Geliyor...

Umman'dan Türk Futboluna Transfer Geliyor...
  • 01-06-2017 01:51

Daha önce Birleşik Arap Emirlikleri ve Katar' da aracılık yaptığı oyuncu ve antrenör transferleriyle adını duyuran menajer Tolgahan Tuğlu, mayıs ayı ortalarında körfez ülkelerine yaptığı görüşmeler sonrasında  Umman milli takım oyuncuları Faiyz Al Rusheidi ve Khalid Khalifa Al Hajri' nin temsil yetkileriyle döndü.
Uzun yıllardır İngiltere' de forma giyen Umman milli takımının kalecisi Ali Al Habsi' den sonra Avrupa'da yeşil sahalarda ikinci Umman' lı kaleci olmak isteyen Rusheidi, ülkesinde Al Suwaik forması giyerken, Arap futbolunun son yıllarda yetiştirdiği en yetenekli forvetler arasında gösterilen  23 yaşındaki Al Hajri, geçtiğimiz sezonu Birleşik Arap Emirlikleri takımı Al-Dhafra' da tamamladı.
Oyuncular için Türkiye' den kulüplerle de temas halinde olduklarını belirten menajer Tolgahan Tuğlu, "KTS Sports olarak uzun yıllardır bu bölgede faaliyet gösteriyoruz fakat yerli bir oyuncunun temsilciliğini alarak ilke imza atmak bizim için de çok farklı bir gurur vesilesi oldu" dedi. (BASIN BÜLTENİ)ÇOK OKUNAN HABERLER