Warm Up’ta yer alacak müzisyen ve gruplar belli oldu

Warm Up’ta yer alacak müzisyen ve gruplar belli oldu

Warm Up’ta yer alacak müzisyen ve gruplar belli oldu
  • 12-07-2017 11:51

Geçtiğimiz üç yılda hip hop'tan rock'a farklı türlerde üreten yeni nesil yerli sahneden genç müzisyenlere kendi kliplerini çekme imkanı sunan RedBull.com projesi Warm Up’ta bu yıl yer alan müzisyen ve gruplar belli oldu. Al’ York, Ethnique Punch, Loradeniz, Hedonutopia, Tolerance Break ve üniversite öğrencilerinin oylarıyla seçilen Mert Pamukçu bu yılki Warm Up’ta yer alarak Amsterdam’daki Red Bull stüdyolarında kayıt yapmak için hedeflerine yaklaşan isimler oldu.
 
Yeni dönem grupların kendilerini gösterdiği ve dinleyicilere ulaştığı bir performans ve söyleşi videoları serisi olarak www.RedBull.com/music adresinde doğan Red Bull Warm Up bu sene de genç müzisyenlere destek olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz üç yılda hip hop'tan rock'a farklı türlerde üreten birçok müzisyeni ağırlayan ve yeni nesil yerli sahneden 21 ayrı ismi dinleyiciye tanıtan Warm Up’ın yeni sezonuna genç ve umut vadeden altı yeni isim konuk olacak.
 
Warm Up serisinin önceki yıllarında Alpman and the Midnight Walkers, Bubituzak, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Kamufle, Can Güngör, The Away Days, Yok Öyle Kararlı Şeyler, Biz, Sapan, Gözyaşı Çetesi, Esas Çocuk, Nilipek ve İdil Meşe gibi gibi başarılı isimleri kamera karşına geçmişti.
 
Warm Up’ın bu seneki konukları ise Al’ York, Ethnique Punch, Loradeniz, Hedonutopia, Tolerance Break ile üniversite öğrencilerinin oylarıyla seçilen Mert Pamukçu’dan oluşuyor. Katılıcımlar Warm Up projesiyle ilk profesyonel kliplerini çekme şansı yakalayacak. Aralarından seçilecek bir isim de Amsterdam’daki Red Bull stüdyolarında profesyonel olarak şarkılarını kaydetme fırsatı yakalayacak.
-BASIN BÜLTENİ-ÇOK OKUNAN HABERLER