4 BİN 750 ÇOCUK BEYLİKDÜZÜ’NDE YAZI SPORLA GEÇİRDİ

4 BİN 750 ÇOCUK YAZ SPOR OKULLARINDAN MADALYALARINI ALDI

4 BİN 750 ÇOCUK BEYLİKDÜZÜ’NDE YAZI SPORLA GEÇİRDİ
  • 09-09-2017 06:51

Beylikdüzü’nünçocuklarıbuyazı da sporlageçirdi.Beylikdüzü  Belediyesi’nin 13 branşta gerçekleştirdiği Yaz Spor Okulu’nun sonunda tüm çocuklara madalyaları verildi. Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, tektek madalyaları takdim ederken, “Çocuklarımızın geleceğe koşan bir anlayışla varolduğu bir kent oluşturmak için çalışıyoruz.” dedi. 

Çocukları sağlıklı bir yaşama, harekete ve spora karşı olası yeteneklerini ortaya çıkarmaya teşvik etmek amacıyla açılan Beylikdüzü Belediyesi Yaz Spor Okulu’nda sona gelindi. 13 farklı branşta, 70 hoca eşliğindeprofesyonelce ve ilçenin 26 farklı noktasında yapılan derslerde,200’ü engelli olmak üzere toplamda 4 bin 750 çocuk yaşlarına göre seçtikleri branşlardan madalyalarını aldı.

Basketbol, voleybol, yüzme, satranç, jimnastik, taekwondo, futbol, okçuluk, tenis, rüzgârsörfü, yelken, binicilik, aikido branşlarında geçirdikleri kurs dönemini başarılı bir şekilde bitiren çocuklar, madalyalarını ve sertifikalarını Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP İlçe Başkanı Av. TuranTaşkın Özer, başkan yardımcıları ve birim müdürlerinin elinden aldı.

Pırıl Pırıl Bir Beylikdüzü İçin

Başkanİmamoğlu ilçede yapılan çeşitli spor tesisleri ve sporalanlarıyla ilgili detaylı bilgi verdi. “Bu hizmetlerle geleceğe pırılpırıl bir Beylikdüzü hazırlama çabasıi çindeyiz. Bunu da çocuklarımızlaberaberyapacağımızınfarkındayız.Çocuklarımızın cıvıl cıvıl, güleryüzlü,geleceğekoşanbiranlayışlavarolduğubirkentoluşturmakiçinçalışıyoruz.” diyekonuştu.

BASIN BÜLTENİÇOK OKUNAN HABERLER