ADEM İSLAMOĞLU GÖKTAŞ'I ZİYARET ETTİ

MERSİN'İN TANINMIŞ İŞ ADAMLARINDAN AK PARTİ KURUCULARINDAN ADEM İSLAMOĞLU GÖKTAŞ'I ZİYARET ETTİ. ZİYARET ESNASINDA İSLAMOĞLU, "MERSİN'İMİZ DEĞİL ÜLKEMİZ İÇİN BİR ŞANSSIN. DEĞERLİ HİZMETLERİN HİÇ BİR ŞEY İLE ÖLÇÜLEMEZ. MERSİN'E VE ÜLKEYE KATMA DEĞER SUNAN, KARŞILIKSIZ HİZMET EDEN, HERKESİN GÖNLÜNDE TAHT KURAN DÜRÜST, ONURLU, NAMUSLU BİR ŞAHSİYETSİN" DEDİ.

ADEM İSLAMOĞLU GÖKTAŞ'I ZİYARET ETTİ
  • 17 Kasım 2018, Cumartesi 12:01

MERSİN'İN TANINMIŞ İŞ ADAMLARINDAN AK PARTİ KURUCULARINDAN ADEM İSLAMOĞLU GÖKTAŞ'I ZİYARET ETTİ.

ZİYARET ESNASINDA  İSLAMOĞLU, GÖKTAŞ'A HİTABEN  "MERSİN'İMİZ DEĞİL ÜLKEMİZ İÇİN BİR ŞANSSIN. DEĞERLİ HİZMETLERİN HİÇ BİR ŞEY İLE ÖLÇÜLEMEZ. MERSİN'E VE ÜLKEYE KATMA DEĞER SUNAN, KARŞILIKSIZ HİZMET EDEN, HERKESİN GÖNLÜNDE TAHT KURAN DÜRÜST, ONURLU, NAMUSLU BİR ŞAHSİYETSİN. GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAZ. EN BÜYÜK TUZAK BOZUCU YÜCE ALLAH'TIR. HERKES GEREK ÜLKE ÜZERİNDE GERKESE MERSİN'E O KADAR ÇOK EMEK VE HİZMETİN VAR Kİ, BUNA İNKAR ETMEK VEFASIZLIK OLUR, VEFASIZLIKTA DİNDEN ÇIKMAYA EŞDEĞERDİR" DEDİ.

ÇEVRE VE TÜKETİCİ HAKLARINI KORUMA DERNEĞİ (ÇETKODER) GENEL BAŞKANI GAZETECİ- YAZAR VE İKTİSATÇI MUSTAFA GÖKTAŞ İSE, "BU ZİYARETİNDEN VE BANA KARŞI DUYGULARINDAN DOLAYI MEMNUN OLDUM SİZLERDE ÜLKE İÇİN ŞANSSINIZ. ALLAH YOLUNUZU VE BAHTINIZI AÇIK ETSİN" DEDİ.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık