Detay Üst

Ak Merkez’de görüntülendiler

Can Bonomo, Deniz Çakır ve Begüm Gazioğlu Ballı Akmerkez'de görüntülendi.

Ak Merkez’de  görüntülendiler
  • 18-05-2017 12:12

Begüm Gazioğlu Ballı

İstanbul cemiyet hayatının tanınmış temsilcilerinden işadamı Ömer Ballı’nın eşi Begüm Ballı Akmerkez’de görüntülendi. Küçük kızı Alya’nın 5 aylık olduğunu söyleyen Begüm Ballı, kızının ihtiyaç ve eksiklerini Akmerkez’den giderdiğini, bir ayağının hep Akmerkez’de olduğunu belirtti. Yeniden iş hayatına da geri dönmeye çalışan Begüm Hanım, gelen bir sergi küratörlüğü teklifini değerlendirdiğini ve olumlu yaklaşımda olduğunu söyledi.

Can Bonomo

Genç şarkıcı Can Bonomogeçtiğimiz akşam AkmerkezWePublic’tekeyif dolu bir konser verdi. “Wepublic Akustik” adı altında gerçekleştirilen konserlerin üçüncüsü olan Can Bonomo konserine katılım oldukça yoğundu. Konsere şalvarıyla çıkan Bonomo seyircileri coştururken, Fatma Turgut sahneye sürpriz misafir sanatçı olarak çıktı.Bonomo ile 4 şarkı düetyapan Fatma Turgut eğlenceli dakikalar yaşattı. Yaklaşık 1,5 saat süren konserde eğlencenin temposu hiç düşmedi.

Deniz Çakır

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizinin başarılı başrol oyuncularından Deniz Çakır geçtiğimiz gün Akmerkez’de görüntülendi. Sorulara cevap vermeyi tercih etmeyen güzel oyuncu Akmerkez’in üst katında bulunan bir giyim mağazasından çıkarken objektiflere yansıdı. (Basın Bülteni)ÇOK OKUNAN HABERLER