AK PARTİLİ TANER BOZ YOLLARDA

Ak partinin Mersin’de ATOM karınca gibi çalışan bir siması var. Adı Taner Boz. Esas mesleği Avukatlık. Ama Taner Boz siyasette de yıllardır başarılı bir grafik çiziyor.

AK PARTİLİ TANER BOZ YOLLARDA
  • 25 Kasım 2018, Pazar 15:55

Aylar öncesinden sahneye inen ve aralıksız bir propağanda çalışması sürdüren Taner Boz, herkesin işi alaya aldığı dönemde, otobüs giydirdi, minibüs giydirdi ve el ilanları ile yola çıktı. Derken bilbordlarda yerini aldı. Ve derken esnaf gezileri, stk gezileri, cadde sokak gezileri ve ev gezilerini arttırdı. Şimdi hangi semte gitseniz mutlaka bir Taner Boz ismi ile karşı karşıya geliyorsunuz.

Bu arada Taner Boz Mersin ilinin merkezdeki 4 ilçesinin dışında bulunan diğer ilçelerini de adım adım geziyor. Millet oturduğu yerden sosyal medyada eski resimlerini paylaşırken, o, eşi ile beraber yollarda toz toprak yutarak çalışmasını azimle istikrarla sürdürüyor. MUT- SİLİFKE- ANAMUR- GÜLNAR- ERDEMLİ- TARSUS- ÇAMLIYAYLA- AYDINCIK- BOZYAZI ilçelerinde bire bir insanları evlerinde ziyaret eden Taner Boz ve eşi farkındalık yaratıyor.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık