Ak Partili Tezcan Haberanaliz’de

Ak Parti Mersin Milletvekili Doç. Dr. Yılmaz Tezcan seçim bölgesi Mersin’de nezaket ziyaretlerini sürdürüyor.

Ak Partili Tezcan Haberanaliz’de
  • 12-09-2017 16:40

MERSİN- Ak Parti Mersin Milletvekili Doç. Dr. Yılmaz Tezcan seçim bölgesi Mersin’de nezaket ziyaretleri sırasında haber sitemizin Mersin bürosunu da ziyaret etti.

Mersin Büromuzda yazı kadromuz kendisini karşılarken vekilimizin yanında Ak Parti Akdeniz İlçe Başkanı Zafer Şahin Özturan’da ve yakın çalışma arkadaşları da bulunuyordu.

Tezcan, ülkenin içinde bulunduğu kritik döneme dikkat çekerek, milletimizin daha dikkatli ve temkinli olması gerektiğinin altını çizip, birlik ve beraberliğimizi bozmayacağız mesajını verdi.

Teşkilatlar ile ilgili olarak yakın süreçte kongrelerimiz gerçekleşecek. Daha sonra hızla 2019 seçimleri için sahada olacağız mesajını da verdi.

Haberanaliz.net Mersin bürosunda, Sitemizin kurucusu ve Başyazarı aynı zamanda yurt geneli örgütlü bulunan Çevre Ve Tüketici Haklarını Koruma Derneği (ÇETKODER) Genel Başkanı olan Mustafa Göktaş ile uzun ve koyu bir sohbet yapan Tezcan, Mersin için çok güzel hizmetlerin hazırlığı içinde olduklarını, projelerin bir bir hayata geçeceğini de belirtti.

ÇETKODER Genel Başkanı ve sitemiz kurucusu Gazeteci- Yazar Mustafa Göktaş ise, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Ak Parti Mersin Milletvekili Yılmaz Tezcan’a beraberindeki heyetin yanında, günün anısına istinaden ÇETKODER armalı, şeyh Edebali’nin Osman Bey’e nasihatını içeren özel yapım bir tablo hediye etti.ÇOK OKUNAN HABERLER