Ali Bozkurt'u Rahmetli anıyoruz...

Mersin Devlet Hastanesi Eski Müdür ve Müdür Yardımcılarından olan Ali Bozkurt'un seneyi devriyesi geliyor.

Ali Bozkurt'u Rahmetli anıyoruz...
  • 08-06-2017 15:29

MERSİN- Saglık caimasının çok sevdiği, eşşz ve ender simalardan olan Mersin Devlet Hastanesinde müdür yardımcılığı ve müdürlük yapmış olan Ali Bozkurt'u toprağa vereli 1 yıl oldu.

Geçen yıl 11 Haziran günü onu uzun yıllar şerefli ve namuslu bir şekilde görev yaptığı Mersin Devlet Hastanesinden omuzlar üzerinde yolculamıştık.

Mersin sağlık camiasının mütevazi kişiliği, engin gönlü, hoş görülü yapısı, iyiliksever ve mümtaz kişilikli Ağabeyi olarak tanınan Ali Bozkurt'un seneyi devriyesinde onu sevenler ve gönül dostları olarak Anacağız.

Mersin'li Gazeteci Yazar ve iktisatçı, Çevre Ve Tüketici Haklarını Koruma Derneği (ÇETKODER) Genel Başkanı Mustafa Göktaş Ali Bozkurt ruhuna Mersin'deki tüm camilerde hatimi şerif indirileceğini, bugün itibari ile üç gün boyunca Dernek genel merkezinde Kuran-ı Kerim okunacağını, Mersin Hasırlı Ciminde ise toprağa verildiği gün itibari ile LOKMA dağıtılacağını söyledi.

Göktaş, " O değerli bir insandı. Kimseye kötülük düşünmeyen, Allah dostu, pırlanta gibi bir adamdı. Onu erken kaybettik. Onu çok özlüyoruz. Yeri doldurulmayacak eşşiz bir insandı. Hakka yürüyeli bir sene oluyor. Mekanı cennet olsun, nurlar içinde yatsın" dedi.ÇOK OKUNAN HABERLER