Bahçeli: İsimleri 5 harften oluşanlar milletin başına püsküllü beladır

Bahçeli, Manisa'da konuştu.

Bahçeli: İsimleri 5 harften oluşanlar milletin başına püsküllü beladır
  • 16 Mart 2019, Cumartesi 19:36

MHP lideri Devlet Bahçeli, "Zillet ittifakı yalnıştadır. İsimleri 5 harften oluşanlar milletin başına püsküllü beladır" dedi.

31 Mart yerel seçimlerine AKP'yle 'Cumhur İttifakı' içerisinde giren MHP'nin Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Manisa'da partisinin düzenlediği mitingde konuşma yaptı.

Bahçeli'nin konuşmasından satır başları şöyle:

 İsimleri beş harften oluşan çete var ya milletin başına püsküllü beladır. Yanlarına HDP'yi almışlar karanlığa doğru yola çıkmışlardır. Türk milletini uçuruma çekmek isteyen bu zillettir. CHP'ye oy veren kardeşlerim zillete müstahak değildir. 

Ezanı ıslıklayan namertlerle, CHP'ye ve İP'e oy veren kardeşlerimin ne işi vardır? İmralı canisinin heykelini dikmekten bahseden bölücülerle, CHP'ye ve İP'e oy veren kardeşlerimin nasıl bir ortak paydası olabilir? 

Kılıçdaroğlu, YPG'ye zeytin dalı uzatmasından utanmıyor. Bizim milliyetçiliğimize gafilce dil uzatıyor. Milliyetçiliği bilmiyor çünkü milliyetçi değil. Kılıçdaroğlu ve kimliksiz ortağı İP, bizim milliyetçiliğimizi batının milliyetçiliğiyle karıştırıyor. Bizim milliyetçiliğimiz paylaşma ve bölüşme esaslıdır."

artigercek.com

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık