BAKAN SARIEROĞLU, BALA İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, "Bu dönem, 80 milyon vatandaşımızın menfaatini dikkate alarak, tüm talepler konusunda hassasiyetimizin yüksek olacağı, çözüm konusunda irademizi ortaya koyacağımız ve vicdanları rahat ettirecek bir çözüm konusunda gayret göstereceğimiz bir dönem olacak." dedi.

BAKAN SARIEROĞLU, BALA İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ
  • 29-08-2017 22:34

Bakan Sarıeroğlu, Ankara'nın Bala ilçesinde sırasıyla Kaymakamlık, Belediye Başkanlığı, AK Parti İlçe Başkanlığı ve pazar yerini ziyaret etti. Kaymakam İbrahim Halil Şivgan'dan ilçeyle ilgili bilgi alan Sarıeroğlu, Belediye Başkanı Arif Kaplan ile de görüşme gerçekleştirdi.

Daha sonra AK Parti İlçe Başkanlığını ziyaret eden Sarıeroğlu, ilçeye Ankara Milletvekili olarak birçok kez geldiğini anımsatarak, "Bala'ya Bakan olarak da gelmek varmış nasipte. Rabbim inşallah muvaffak eder." diye konuştu.

Bakan olarak ilk AK Parti teşkilat ziyaretini Bala'ya yaptığını vurgulayan Sarıeroğlu, ilerleyen dönemde Ankara'nın tüm ilçelerini ziyaret edeceğini bildirdi.

Sarıeroğlu, "Vatandaşlarımızla birlikte, el ele gönül gönüle, çok keyifle sürdürdüğüm milletvekili dönemim oldu. İnşallah bakanlığım döneminden de sahalardan uzak olmayacağım, vatandaşlarımızla birlikte olacağım. Biliyorsunuz Ankara'da bana 'kara kız' dediler. Türkiye'de de büyüklerimizin kızı olmaya, kardeşlerimizin, gençlerimizin ablası olmaya devam edeceğim. İnşallah vatandaşlarımızın da bizi böyle güzel unvanlara layık görürler." diye konuştu.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının sorumluluğu geniş bir bakanlık olduğunu vurgulayan Sarıeroğlu, şunları kaydetti:

"80 milyon vatandaşı ilgilendiren bir sorumluluğumuz var. Talep, beklenti ve ihtiyaçların yüksek olduğu bir bakanlık. İşçilerimizin, taşeronda çalışan kardeşlerimizin, esnaflarımızın, çiftlerimizin, iş verenlerimizin, memurlarımızın yoğun beklentileri var. Bu anlamda bir denge kuracağız. Bu dönem, 80 milyon vatandaşımızın menfaatini dikkate alarak, tüm talepler konusunda hassasiyetimizin yüksek olacağı, çözüm konusunda irademizi ortaya koyacağımız ve vicdanları rahat ettirecek şekilde bir çözüm konusunda gayret göstereceğimiz bir dönem olacak."

Bakan Sarıeroğlu, AK Parti İlçe Başkanlığının ardından ilçedeki pazar yerini de ziyaret etti. Burada vatandaşların sorunlarını dinleyen ve onlarla sohbet eden Sarıeroğlu, Balalıların güzel bir bayram geçirmesi dileğinde bulunarak ilçeden ayrıldı.

-csgb.gov.tr-ÇOK OKUNAN HABERLER