Detay Üst

Başkan Türe Projeleri İnceledi

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe 10 Mayıs 2017 Çarşamba günü Belediye Başkan Yardımcısı Sezai Şimşek ve teknik ekibi ile birlikte projeleri inceledi.

Başkan Türe Projeleri İnceledi
  • 11-05-2017 22:53

İlk olarak geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan Kardeş Kentler Parkında incelemeler bulunan Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe burada kafeteryanın açılarak işletilmeye başlanması için talimat verdi.

Kardeş Kentler Parkı’nın ardından teknik ekibi ile birlikte Bahçelievler Parkı ve Spor Alanı projesini gezen Başkan Türe içerisinde basketbol sahası, voleybol sahası, kaykay rampası, kafeterya, çocuk oyun ve spor parkı, kamelyalar, izleme tribünü, yürüyüş yolları ve yeşil alan olacak olan Bahçelievler Parkı ve Spor Alanı’nın önümüzdeki günlerde açılacağının müjdesini verdi.

2 Yeni Düğün ve Toplantı Salonu’nu da gezen Başkan Türe çalışmaları yerinde inceledi ve çalışanlara kolaylıklar diledi. Düğün ve Toplantı Salonu’nun ardından Eski Çarıklar Belediye Hizmet Binasını yeni proje yapımı için incelemelerde bulundu. Başkan Mehmet Türe Eski Belediye Binası’nın tadilatının yapılarak yeni bir proje ile en kısa sürede Anamur’a kazandırılacağının bilgisini verdi.  

Başkan Mehmet Türe son olarak Köşekbükü Astım Mağara’sına giderek incelemelerde bulundu. İncelemelerinde eksiklerin giderilmesi için talimat veren Başkan Türe Köşekbükü Mağarasının önümüzdeki günlerde açılarak Anamur Turizmine kazandırılacağını belirtti.

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe desteğini hiçbir zaman esirgemediği için Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’a teşekkürlerini iletti. (Basın Bülteni)ÇOK OKUNAN HABERLER