Başkanın Adamından manidar paylaşım

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Kocamaz dünkü yaptığı “belki aday olmayabilirim” sözünden sonra sosyal medyada eleştiri ve farklı yorumlar yer almaya başladı.

Başkanın Adamından manidar paylaşım
  • 11 Eylül 2018, Salı 8:45

En ilginç olanlarından biri ise Başkanın göreve geldiği günler olaylı bir şekilde işe aldığı ve hakkında türlü çeşitli söylem yer alan ayrıca birde bıçaklama olayına karışan Soner Yılmaz’ın paylaşımı dikkatten kaçmadı.

Soner Yılmaz’ın paylaşımı, Ülkücü kökenli Mahir Kavalcı’nın dünkü paylaşımlarını haklı çıkartır nitelikte idi. Kavalcı Ülkücü kökenli tek bir kimseye ekmek yedirmedi, ülkücüye sahip çıkmadı, ülkücü değil bunlar, dava adamı değil, hepsi çıkar peşinde, MHP’ li değil bunlar gibi paylaşımlar yapıyordu.

Soner Yılmaz’ın ilk paylaşımı gece 22.49 idi. Herkese açık profil ile paylaşım yaptı. Telefondan almış olduğum ekran görüntülerini ardı ardına aşağıda yayınlıyorum. Yayın tarihi ve saati belli.

İlk paylaşımı dikkatli okuyunuz. Paylaşımında ne bir MHP adı var, ne particilik ruhu var, ne dava adamlığı, ülkücü misyon, hiçbir şey yok. Altına bir kişi yorum yapıyor ve kendisini uyarıyor. Çünkü bu paylaşımı yapan Soner Yılmaz o partinin, o davanın halen ekmeğini yiyor. O parti ve dava adına Belediyeye işe alınmış. Derken başka uyarılarda gelince Soner Yılmaz yazının içeriğini değiştirip yayına devam ediyor. Önceki yayın ve sonraki yayını dikkatle okuyun. Önce MHP yok, sonra bir oyum var MHP ye bölümünü ilave ediyor. Ülkücü Mahir Kavalcı ve Kavalcı gibilerde, soruyor: “Peki, nerde kaldı senin dava adamlığın ve ülkücülüğün? Sen davanın ve ülkücü hareketin adamı mısın, yoksa birilerinin adamı mısın?”

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık