BEKİR TOPÇU'DA SAHAYA İNDİ

AK PARTİ MERSİN'DE İSTİFA EDEN İLÇE BAŞKANLARINDAN OLAN YENİŞEHİR İLÇE BAŞKANI BEKİR TOPÇU'DA SAHAYA İNDİ

BEKİR TOPÇU'DA SAHAYA İNDİ
  • 01 Aralık 2018, Cumartesi 20:13

AK PARTİ MERSİN'DE İSTİFA EDEN İLÇE BAŞKANLARINDAN OLAN YENİŞEHİR İLÇE BAŞKANI BEKİR TOPÇU'DA SAHAYA İNDİ.

YAPTIĞI AÇIKLAMSI ŞÖYLE:

Değerli yol arkadaşlarım, kader arkadaşlarım ve dostlarım.

Bugün son kez İlçe Başkanı olarak buradan hitap ederken, meşhur deyimle, sürçü lisan ettiysek affoluna diyorum.
İstemeden kırdığımız, üzdüğümüz kardeşlerimiz varsa hepsinin bana haklarını helal etmelerini istiyorum.
Şunu bilmenizi istiyorum; gençliğimi verdiğim 10 yılın her zerresinde bulunmaktan gurur ve onur duyduğum davamı dünyevi hiçbir menfaate değişmem, değişmedim. Çünkü ben liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı kendine rehber etmiş, örnek almış, makamlarda, 4 duvar arkasında saklanmaktansa kapı kapı vatandaşlarımızın ayağına gitmeyi tercih eden, bu hareketin inanmış, adanmış bir mensubuyum. Dünya başıma yıkılsa, aç kalıp muhtaç düşsem yine namerde boyun eğmem, yine de bu davadan dönmem, bu emanete leke sürdürmem. Allah’tan korkar, Yusuf yüzlülerden utanırım. Çünkü benim sadece bu zamana değil, geçmişe ve geleceğe karşı ihmal edemeyeceğim sorumluluklarım var. Yenişehir’de bu tarihi mücadeleyi sizlerle birlikte vermenin gururu içindeyim, bu gururu nefes alıp verdiğim müddetçe taşıyacağım.
Beni hatırlayacağınız zaman Bekir Topçu, bu güzel dergaha yanlış odun taşımaz diye hatırlayın. Sadece bende şunu hatırlayın; Yenişehir’i çok seviyorum. Sadece bende şunu hatırlayın; Recep Tayyip Erdoğan’ın bir neferiyim. Hangi görevde olursam olayım Recep Tayyip Erdoğan’ın bir neferi olarak hayatıma devam edeceğim.

Bu bir kapanış, bir bitiş değildir. Bu bir veda değil bir Fatiha’dır. Bir açılıştır. Böyle inanıyorum. İşte onun için diyorum ki; Esirgeyen ve bağışlayan Allah’ın adıyla, Alemlerin Rabbi Allah’a hamdolsun. O rahmandır, rahimdir. O ki din gününün sahibidir. Ancak sana ibadet eder, ancak senden yardım dileriz. Bizi doğru yola ilet, bizi kendisine nimet verdiklerinin yoluna ilet, gazaba uğrayanların, sapkınların yoluna değil. Rabbim hayırlı eylesin. Yolumuz açık olsun. Allah yar ve yardımcımız olsun. Hepinizi sevgiyle, saygıyla selamlıyorum.
Allah’a emanet olun.

BEKİR TOPÇU 
AK PARTİ YENİŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN A.ADAYI

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık