BİRLİKTE ÜRETECEĞİZ, BİRLİKTE PAYLAŞACAĞIZ

Cumhuriyet Halk Partisi Akdeniz Belediye Başkan aday adayı Aziz Biricik, Akdeniz’de kooperatifçiliği geliştireceklerini belirterek, “Birlikte üreteceğiz, birlikte büyüyeceğiz. Birlikte paylaşacağız” dedi.

BİRLİKTE ÜRETECEĞİZ, BİRLİKTE PAYLAŞACAĞIZ
  • 05 Kasım 2018, Pazartesi 13:55

Cumhuriyet Halk Partisi Akdeniz Belediye Başkan aday adayı Aziz Biricik, Karacailyas Mahallesi’nde muhtarları ziyaret etti ve mahalli ile bir araya geldi. Mahallenin sorunlarını dinleyen Biricik, projeleri ile ilgi bilgiler verdi.

Akdeniz’in ve Karacailyas’ın sorunlarını bildiğini ifade eden Biricik, çözümleri de Akdeniz’de yaşayanlarla bulacaklarını belirterek, “Halkımızın yararına olan uygulamaların her aşamasında halkın katılımcı ve etkin olmasını sağlayacağız” dedi.

Karacailyas’ın en önemli geçim kaynaklarının başında tarımsal üretim geldiğine işaret eden Biricik, tarımsal üretimde kullanılan tohum, gübre ve tarım ilacı gibi girdilerin maliyetlerin yüksek olması nedeniyle üreticinin ürünün karşılığını alamadığına işaret ederek, şunları söyledi:

“Tarımsal ürünleri destekleyeceğiz. Akdeniz’de kooperatifçiliği geliştireceğiz. Tarım ve hayvancılığa yönelik her türlü teknik ve danışmanlık desteğini, kooperatifler aracılığıyla sunacağız. Birlikte üreteceğiz, birlikte büyüyeceğiz. Birlikte paylaşacağız.”

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık