Celal Doğan: Seçilirsem Erdoğan'la da uyumlu çalışırım

Celal Doğan, DSP'den Antep Belediye Başkan adayı olmuştu.

Celal Doğan: Seçilirsem Erdoğan'la da uyumlu çalışırım
  • 05 Mart 2019, Salı 22:01

DSP'den Antep Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Celal Doğan, belediye başkanlığı yaptığı dönemde Antep’e önemli hizmetler yaptığını, ancak kendisinden sonra geçen 15 yıllık sürede kentin çok gerilere gittiğini söyledi.

Detail Haber’den Furkan Gökşen’ın haberine göre Doğan, “Gaziantep Türkiye’nin bankalara en borçlu şehri, en çok takip yapılan yer. Seçimden sonra bir çok büyük holding iflas edecek, ya da konkordato ilan edecek. Büyüklerin bittiği yerde küçüklerin ayakta kalması zaten mümkün değil” dedi.

15 yıllık belediye başkanlığında Cumhurbaşkanları ve Başbakanlar ile uyum içinde çalıştığını belirten Doğan, seçilmesi halinde Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile uyumlu olacağını belirterek, “Ben göreve başladığımda, Rahmet Turgut Özal ile çalıştım hiçbir sıkıntı yaşamadım. Sonra Süleyman Demirel, Demirel, benim zincir bozan arkadaşımdı. Tansu Çiller ile ağabey-kardeş ilişkisindeydim. Hiçbir sıkıntı yaşamadım. Rahmetli Necmettin Erbakan ile çok iyi bir uyumumuz vardı. Sonra Bülent Ecevit, Devlet Bahçeli ve Mesut Yılmaz ile çalıştım. Seçilirsem de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile de çok iyi bir uyum sağlayacağımdan eminin. Memleketi ve işinizi severseniz sorun yaşamazsınız.” diye konuştu.

Geçmişte 3 dönem Antep Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapan Celal Doğan, bu kez DSP´den aday olmuştu. 

artigercek.com

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık