CHP İlce Başkanı Ali İlk’den Sitem: BELEDİYE TEMİZLENMELİ

CHP Tarsus ilçe Başkanı Ali İlk, 25 yıl sonra Tarsus’u kazandıklarını, ancak; belediye de, usulsüzlüklere bulaşmış kişilerle, bankamatik memurları ile ilgili biran önce işlem yapılmasını beklediklerini söyledi.

CHP İlce Başkanı Ali İlk’den Sitem: BELEDİYE TEMİZLENMELİ
  • 24 Temmuz 2019, Çarşamba 10:39

Haber: Mikail PELİT

CHP Tarsus İlçe Başkanı Ali İlk, seçimlerin üzerinden 4 ay geçmesine rağmen eski yapının halen devam ettiğini belirterek suskunluğunu bozdu. Başkan İlk, “Millet huzursuz.25 yıl sonra Tarsus’u kazandık. Bizim arkadaşlara yapılan muameleyi biliyoruz. Biz bunun yapılmasını istemiyoruz. Belediye temizlenmeli. Önceden işe alınmış bankamatik memurları ve yolsuzluğa bulaşmış, usulsüzlük yapanlardan belediyeyi acilen temizlemek lazım. Halen Ülkü Ocakları başkanı belediyeden maaş alıyor.” dedi Tarsus ilçe Başkanı Ali İlk, işini doğru yapan, belediye de var gücü ile çalışıp kişilere söyleyecekleri söz olmadığını ancak, bunun dışında kalanlarla ilgili gerekenin yapılmasını beklediklerini kaydetti.

haber ve kaynak: http://www.mersinimecehaber.com/mersin/chp-ilce-baskani-ali-ilkden-sitem-belediye-temizlenmeli-h25056.html

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık