Cumhurbaşkanından önemli mesajlar

İl Başkanlarına hitaben konuşuyor. İl Başkanlarının hepsi orada...

Cumhurbaşkanından önemli mesajlar
  • 06-09-2017 14:31

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti İl Başkanları Toplantısında konuşuyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bize dava adamı olarak görev yapacak AK Parti kadroları lazım

Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasında şunları kaydetti:

"TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK ŞANSSIZLIĞI, ÇAPSIZ RUHSUZ ANA MUHALEFET"

Türkiye'nin en büyük şanssızlığı, çapsız, ruhsuz, plansız, projesiz ama bir o kadar da muhteris bir ana muhalefet partisine sahip olmasıdır. Anamuhalefet partisi, programı ve gayretiyle milletimizin gönlünü kazanarak iktidara gelmek yerine, AK Parti ve şahsımızla birlikte Türkiye'nin de kaybetmesi pahasına yönetimi ele geçirme anlayışıyla hareket ediyor. Dil, normal bir muhalefet dili değil adeta bir terör örgütü dili. Ana muhalefetin dili terör dilidir. Benim milletim bunu yutmaz. Ülkemiz attıkları her adımda Türkiye düşmanları ile aynı safta olan bu anlayışa izin veremeyiz.

"KİM VARSA KENARA KOYACAĞIZ"

İstikbal bizlerden çok şey bekliyor. Onun için de kararlılığımız önemli. Bugüne kadar girdiğimiz tüm mücadelelerden alnımızın akıyla çıktık. Bu yürüyüşe ayağını uyduramayan kim varsa başta Bakanlarımız olmak üzere kenara koymalıyız.

BM Genel Kurulu'nda dediğimiz Dünya 5'ten büyüktür itirazı insanlığın ortak vicdanının sesidir. TİKA, AFAD, Kızılay gibi kuruluşlarımızla dünyanın neresinde olursa olsun yardım bekleyenlere yardım etme çabasında olduk. Dünya üzerinde faaliyet yürütmediğimiz bölge kalmadı Hamdolsun.
-SABAH-ÇOK OKUNAN HABERLER