DANIŞMA MECLİS TOPLANTISINA KATILDI

BAŞKAN ERCAN MAHALLE DANIŞMA MECLİS TOPLANTISINA KATILDI

DANIŞMA MECLİS TOPLANTISINA KATILDI
  • 28 Aralık 2018, Cuma 14:14

AK Parti Sincan İlçe Teşkilatı; Törekent, Mevlana ve Gökçek Mahalle sakinlerinin katılımıyla “Mahalle Danışma Meclisi Toplantısı” düzenledi. Yoğun katılım ve coşkulu bir atmosferde gerçekleşen toplantıya katılan Başkan Ercan konuşmasında yaklaşan 31 Mart yerel seçimine değindi, “Sandığa en iyi şekilde sahip çıkacağız, üstümüze düşeni yapacağız.” diye konuştu.

AK Parti Sincan İlçe Teşkilatı; Törekent, Mevlana ve Gökçek Mahalle sakinlerinin katılımıyla düzenlenen Mahalle Danışma Meclisi Toplantısına ev sahipliği yaptı. Toplantıya AK Parti Sincan İlçe Başkanı Soner Arslanargun, Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, teşkilat üyeleri ile mahalle sakinleri katıldı.

“SANDIĞA SAHİP ÇIKACAĞIZ ÜSTÜMÜZE DÜŞENİ YAPACAĞIZ”

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan konuşmasında 31 Mart yerel seçimine yer verdi. Başkan Ercan “Sincan’a güvenimiz her zaman tam. Tüm seçimlerde olduğu gibi bu seçimlerde de alnımızın akıyla üstümüze düşen vazifeyi en iyi şekilde yapacağız, sandığa sahip çıkacağız. Canla başla çalışarak Allah’ımızın izniyle en fazla oyu alıp, Büyükşehir’e de en fazla katkıyı sağlayacağız.” diye konuştu.

“SÖZÜMÜZÜ TUTTUK”

AK Parti Sincan İlçe Başkanı Soner Arslanargun da 2018 yılını değerlendirdi, 2019 yılında atılacak adımlardan bahsetti. Başkan Arslanargun, “2018 yılında Ankara ilçe teşkilat birincisi olduk. Sizlere bir söz vermiştik Sincan’ı birinci yapacağız dedik. Hamdolsun bu sözümüzü tuttuk.” Dedi. 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık