Doğa Kafe, Silifkelilerin hizmetinde

Doğal güzelliklerinin yanı sıra, güler yüzlü hizmet anlayışıyla Silifkelilerin beğenisini toplayan Doğa Kafe, hafta sonlarına özel kahvaltı servisine başladı.

Doğa Kafe, Silifkelilerin hizmetinde
  • 27-09-2017 12:30

Sayağzı Mesire Alanı içerisinde faaliyet gösteren Doğa Kafe, şirin ve estetik dizaynıyla müşterilerinin büyük ilgisini görüyor. Genç işletmeci Mustafa Al, “Silifke’miz ve Silifkeliler için güzel bir mekân oldu. İnsanların ailece gelip huzurlu bir ortamda çay sohbetleri ve eğlencelerini yapabileceği bir kafe yaptık. Kentimiz bu ve buna benzer mekânlar oldukça daha güzel olacaktır. Son derece modern bir tarza dönüştürülen bu işletmenin artık gözde mekân haline gelmesi için iyi bir işletme ruhuyla sanırım amacına ulaşacaktır. İşletmeye gençliğin ve bir bayan eli değdiğini de aynı zamanda görmekteyiz.

Çiçekler, ağaçlar, yemyeşil doğası ve eşsiz Göksu Nehri kenarında büyüleyen atmosferini solumaya tüm halkımızı bekliyoruz. Benzersiz güzellikleriyle kendinizden geçebileceğiniz doğa harikası bir yerde artık kahvaltı yapmanızda mümkün. Tüm konuklarımızı kafemize bekliyoruz” dedi.

“GÜZEL VE NEZİH BİR MEKÂN OLMUŞ”

Emeği geçen herkese teşekkür eden Doğa Kafe ziyaretçilerinden Ender Arslan, “Özellikle hafta sonları yüzlerce yerli ve yabancı insanlar bu yerleri görmeye geliyorlar. Biz öğrenciler içinde gayet temiz ve nezih bir mekân olmuş. Arkadaşlarımızla ders çalışacağımız sakin, yeşil ve doğal bir ortam. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” dedi.

GENÇLER ÖZELLİKLE DOĞA KAFE’Yİ TERCİH EDİYOR

Üniversiteli gençlerin yoğun ilgi gösterdikleri Doğa Kafe müşterilerinden Aynur Kiraz ise, “Hafta sonlarımızı burada en güzel şekilde değerlendiriyoruz. Bir tarafta yürüyüş yapan insanlar diğer tarafta çocuklarıyla piknik yapan aileler. Bu görüntü Silifke’ye yakışan ve beklenen bir görüntü.

Her şey o kadar güzel düşünülmüş ki bizlerde hafta sonlarında arkadaşlarımızla gelip hem piknik yaptık hem de Doğa Kafe içerisinde çaylarımızı içtik. Bu güzel hizmeti için Silifke Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

-BASIN BÜLTENİ-ÇOK OKUNAN HABERLER