Dualarımız Bilal Duman İçin

Hocaların hocası, iyiliksever ve mümtaz insan, Ülkücü camianın önderlerinden Has bir dava adamı olan Bilal Duman ağır bir ameliyat daha geçirdi.

Dualarımız Bilal Duman İçin
  • 29-06-2017 21:20

Mersin Tarsus Keşli köyü doğumlu aslen YÖRÜK ÇOCUĞU olan uzun yıllar Milli Eğitim camiasında üstün ve başarılı hizmetler veren, ardından Ispartada üniversitede öğretim görevliliği yapan ve emekli olan, hayatının her aşamasında Ülkücü misyonu üzerinde adam gibi taşıyah bir dava ve gönül adamı Bilal Duman, emekli olduktan sonra MHP saflarında aktif siyasete atıldı. 

İl genel meclisi üyeliği, İl yönetim kurulu üyeliği yaptı ve ardından Vekil aday adayı oldu. Bu arada ağır sağlık sorunları yaşadı. Geçtiğimiz aylar ciddi bir ameliyat olan ve sürekli kemoterapi gören Bilal Duman şimdi bir özel hastanede yeniden ağır bir ameliyat daha oldu. Bilal hoca Şu an hastanade. Özel odada bakımı sürüyor. Eşi hanımefendi insan Beyhan Duman yanıbaşında. Kızı ilay yanıbaşında. Kardeşleride sürekli dua ediyorlar. Duman'ın sevenleri oluk oluk hastane kapısındalar. Bu arada bizde haberanaliz.net ekibi olarak Bilal Duman hocamıza Allah'tan acil şifa diliyoruz. Tüm sevenlerini onun sağlığına kavuşması için DUA etmeye davet ediyoruz. Güzel insan, önder insan, öncü insan, örnek insan... Allah korusun ve kollasın.ÇOK OKUNAN HABERLER