Erol Olçok’un Kabrini Ziyaret Etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz Şehidi Erol Olçok’un Kabrini Ziyaret Etti

Erol Olçok’un Kabrini Ziyaret Etti
  • 12-07-2017 18:54

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Edirnekapı Şehitliği ziyaretinin ardından Karacaahmet Mezarlığı'na geçerek AK Parti'nin kuruluşundan bu yana reklam, kurumsal tanıtım ve organizasyon konularında emekleri bulunan reklamcı Erol Olçok ve oğlu Abdullah Tayyip Olçok'un da aralarında bulunduğu 15 Temmuz şehitlerinin kabirlerini ziyaret etti.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Edirnekapı Şehitliği ve Şehzade Camii haziresinde bulunan 15 Temmuz şehitlerini ziyaretinin ardından Karacaahmet Mezarlığı'na geçerek burada metfun bulunan 15 Temmuz şehitlerini ziyaret etti.

Aralarında, AK Parti'nin kuruluşundan bu yana reklam, kurumsal tanıtım ve organizasyon konularında emekleri bulunan reklamcı Erol Olçok ve oğlu Abdullah Tayyip Olçok'un da bulunduğu 15 Temmuz şehitlerinin kabirlerini ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehitler için dua etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yakın çalışma arkadaşlarından olan Şehit Erol Olçok ve 16 yaşındaki oğlu Abdullah Tayyip Olçok, 15 Temmuz’da 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde (eski adıyla Boğaziçi Köprüsü) FETÖ mensubu teröristlerin açtığı ateş sonucu şehit olmuşlardı.

Ziyaretlerinin ardından Beylerbeyi Sarayında bulunan Cumhurbaşkanlığı ofisine geçen Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü çıkışında bulunan 15 Temmuz Anıtına uğrayarak darbe girişiminin yıl dönümünde açılması planlanan anıtta incelemelerde bulundu.

-tccb.gov.tr-ÇOK OKUNAN HABERLER