ESNAF EKONOMİNİN CAN DAMARI

Cumhuriyet Halk Partisi Akdeniz Belediye Başkan Adayı Sabit Yelkovan, esnafın kazanmasının ekonominin canlanmasına, istihdamın artmasına katkı sağlayacağına vurgu yaparak, “Küçük esnaf ekonominin can damarı” ifadelerini kullandı.

ESNAF EKONOMİNİN CAN DAMARI
  • 15 Mart 2019, Cuma 15:45

Cumhuriyet Halk Partisi Akdeniz Belediye Başkan Adayı Sabit Yelkovan, Mahmudiye Mahallesi’ndeki esnafı gezdi. Gençlerin ve kadınların da desteğini arkasına alan Yelkovan, seçim çalışmaları kapsamında işyerlerini ziyaret ederek, kahvehanelerde vatandaşla sohbet etti. Yelkovan, Mahmudiye Mahallesi’nde büyük bir ilgi ve sevgi ile karşılandı.

İşyerlerinde ziyaret ettiği esnafa hayırlı işler dileyen Yelkovan, dert yanan esnafa üretime yönelik projelerinden bahsetti.

Mersin’in en eski yerleşim yerlerinden biri olan Akdeniz’de kahvehanelerde karşılaştığı emeklilere onlar için hazırladıkları projeleri anlatan Yelkovan, Akdeniz’de emekliler, çocuklar için yeterli sayıda parkın olmadığına dikkat çekti.

Küçük esnafın ekonominin can damarı olduğuna ifade eden Yelkovan, kendisinin de esnaf olduğunu anımsatarak, “Esnafımız zor durumda. Esnafımız kazanırsa, ekonomi canlanır, istihdam artar. Üretime yönelik projeleri hayata geçireceğiz” dedi.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık